SOLLENTUNARULLEN 2020

<< Tillbaka

Säsong: ST-Mäst 2020-2021
Arrangeras av: Sollentuna Bowlinghall
Telefon: 08-96 46 46
E-mail: info@bowlinghallen.nu
Hemsida: www.bowlinghallen.nu
Oljeprofil: ROUTE 66 V2
PDF-fil
 
Alla anmälda spelare för Sollentunarullen 2020
 
Early Bird
TOTALA RESULTAT OPEN
TOTALA RESULTAT HCP HERR
TOTALA RESULTAT HCP DAM
TOTALA RESULTAT 50+

Totala resultat
TOTALA RESULTAT OPEN
TOTALA RESULTAT HCP HERR
TOTALA RESULTAT HCP DAM
TOTALA RESULTAT 50+

Early Bird Starter
Tid och datum Lediga platser Resultat
Fredagen den 24 januari 12:30 2/16 Resultat
Söndagen den 26 januari 16:30 1/16 Resultat
Måndagen den 27 januari 18:30 Fullt Resultat
Torsdagen den 30 januari 19:30 Fullt Resultat
Fredagen den 31 januari 12:30 2/16 Resultat
Lördagen den 1 februari 10:30 Fullt Resultat
Lördagen den 1 februari 13:30 Fullt Resultat
Söndagen den 2 februari 10:30 Fullt Resultat
Söndagen den 2 februari 16:30 1/18 Resultat
Måndagen den 3 februari 18:30 Fullt Resultat
Onsdagen den 5 februari 19:30 Fullt Resultat
Torsdagen den 6 februari 19:30 Fullt Resultat
Fredagen den 7 februari 12:30 Fullt Resultat
 
Tid och datum Lediga platser Resultat
Lördagen den 8 februari 10:30 4/24 Resultat
Söndagen den 9 februari 10:30 8/8  
Måndagen den 10 februari 18:30 4/6 Resultat
Torsdagen den 13 februari 19:30 Fullt Resultat
Fredagen den 14 februari 12:30 2/12 Resultat
Söndagen den 16 februari 16:30 Fullt Resultat
Måndagen den 17 februari 19:30 3/6 Resultat
Onsdagen den 19 februari 19:30 Fullt Resultat
Torsdagen den 20 februari 19:30 Fullt  
Söndagen den 23 februari 15:30 5/12  
Måndagen den 24 februari 18:30 Fullt  
Torsdagen den 27 februari 19:30 Fullt  
Söndagen den 1 mars 16:30 Fullt  
 
 
 

BÖRSLISTAN 2019-2020

OPEN
HCP HERR
HCP DAM
50+
60+
70+
UNGDOM
JUNIOR
KLUBBAR

300-SERIER I ST-MÄST

De tio senaste 300-serierna i ST-Mäst visas nedan.

Datum/Tävling Spelare
2020-02-13
Täbymästerskapet 2020
Stefan Sandblom
NBC Gullmarsplan BC
2019-12-22
Vinterslanten 2019
Dennis Eklund
Stureby BK
2019-12-21
Vinterslanten 2019
Jerry Ekman-Wogel
Stureby BK
2019-12-19
Höstslanten 2019
Jerry Ekman-Wogel
Stureby BK
2019-11-28
Gullmarsfighten 2019
Anders Öhman
Stureby BK
2019-11-28
Börjerullen 2019
Christer Plahn
Bålsta BC
2019-11-03
Mälarmästerskapet 2019
Stefan Persson
AIK
2019-10-21
Mälarmästerskapet 2019
Magnus Sjöholm
Fredrikshof IF BK
2019-10-18
Mälarmästerskapet 2019
Robert Collin
Turebergs BwK
2019-10-13
Sjöslaget 2019
Lucas Lindberg
SK Nova