FICKTRÄFFEN 2015 ÅKESHOV

<< Tillbaka

Säsong: ST-Mäst 2015-2016
Arrangeras av: Åkeshovs Bowlingcenter
Telefon: 08-87 65 90
E-mail: info@akeshovsbowling.se
Hemsida: www.akeshovsbowling.se
Oljeprofil: Brunswick Broadway
PDF-fil
 
Alla anmälda spelare för Fickträffen 2015 Åkeshov
 
Early Bird
TOTALA RESULTAT OPEN
TOTALA RESULTAT HCP HERR
TOTALA RESULTAT HCP DAM
TOTALA RESULTAT 50+

Totala resultat
TOTALA RESULTAT OPEN
TOTALA RESULTAT HCP HERR
TOTALA RESULTAT HCP DAM
TOTALA RESULTAT 50+

Early Bird Starter
Tid och datum Lediga platser Resultat
Torsdagen den 29 januari 19:30 Early Bird Fullt Resultat
Fredagen den 30 januari 13:00 Early Bird Fullt Resultat
Söndagen den 1 februari 16:00 Early Bird Fullt Resultat
Torsdagen den 5 februari 18:00 Early Bird Fullt Resultat
Söndagen den 8 februari 16:00 Early Bird Fullt Resultat
Måndagen den 9 februari 16:30 Early Bird Fullt Resultat
Måndagen den 9 februari 20:00 Early Bird Fullt Resultat
Onsdagen den 11 februari 13:30 Early Bird Fullt Resultat
 
Tid och datum Lediga platser Resultat
Torsdagen den 12 februari 19:00 Fullt Resultat
Lördagen den 14 februari 10:00 12/16 Resultat
Söndagen den 15 februari 16:00 2/16 Resultat
Måndagen den 16 februari 13:00 Fullt Resultat
Måndagen den 16 februari 18:00 Fullt Resultat
Torsdagen den 19 februari 16:30 Fullt Resultat
Torsdagen den 19 februari 19:30 2/16 Resultat
Lördagen den 21 februari 10:00 Fullt Resultat
Söndagen den 22 februari 10:00 Fullt Resultat
Söndagen den 22 februari 16:30 Fullt Resultat
Måndagen den 23 februari 20:30 Fullt Resultat
Tisdagen den 24 februari 20:30 Fullt Resultat
Onsdagen den 25 februari 20:30 Fullt Resultat
Torsdagen den 26 februari 16:00 Fullt Resultat
Torsdagen den 26 februari 19:00 Sista Start! Fullt Resultat
 
 
 

BÖRSLISTAN 2019-2020

OPEN
HCP HERR
HCP DAM
50+
60+
70+
UNGDOM
JUNIOR
KLUBBAR

300-SERIER I ST-MÄST

De tio senaste 300-serierna i ST-Mäst visas nedan.

Datum/Tävling Spelare
2019-11-28
Gullmarsfighten 2019
Anders Öhman
Stureby BK
2019-11-28
Börjerullen 2019
Christer Plahn
Bålsta BC
2019-11-03
Mälarmästerskapet 2019
Stefan Persson
AIK
2019-10-21
Mälarmästerskapet 2019
Magnus Sjöholm
Fredrikshof IF BK
2019-10-18
Mälarmästerskapet 2019
Robert Collin
Turebergs BwK
2019-10-13
Sjöslaget 2019
Lucas Lindberg
SK Nova
2019-04-21
Klockslaget 2019
Mikael Collinge
Vendelsö BK
2019-04-19
Klockslaget 2019
Daniel Gustafsson
Sundbybergs IK
2019-04-14
Holmenkollen 2019
Jan Ednertz
BK Trol
2019-04-11
Holmenkollen 2019
Joakim Karlsson
Stureby BK