BRANDBERGSTRÄFFEN 2015

<< Tillbaka

Säsong: ST-Mäst 2015-2016
Arrangeras av: Brandbergen Bowlingcenter
Telefon: 08-745 20 92
E-mail: info@brandbergenbowling.nu
Hemsida: www.brandbergenbowling.se
Oljeprofil: London
Länk  
 
Alla anmälda spelare för Brandbergsträffen 2015
 
Early Bird
TOTALA RESULTAT OPEN
TOTALA RESULTAT HCP HERR
TOTALA RESULTAT HCP DAM
TOTALA RESULTAT 50+

Totala resultat
TOTALA RESULTAT OPEN
TOTALA RESULTAT HCP HERR
TOTALA RESULTAT HCP DAM
TOTALA RESULTAT 50+

Early Bird Starter
Tid och datum Lediga platser Resultat
Fredagen den 20 mars 14:00 Early Bird 2/6 Resultat
Lördagen den 21 mars 11:00 Early Bird Fullt Resultat
Lördagen den 21 mars 14:00 Early Bird Fullt Resultat
Tisdagen den 24 mars 18:30 Early Bird Fullt Resultat
Fredagen den 27 mars 15:00 Early Bird Fullt Resultat
Fredagen den 27 mars 18:30 Early Bird Fullt Resultat
Måndagen den 30 mars 18:30 Early Bird Fullt Resultat
Tisdagen den 31 mars 18:30 Early Bird Fullt Resultat
 
Tid och datum Lediga platser Resultat
Fredagen den 3 april 11:00 5/6 Resultat
Fredagen den 3 april 14:00 4/10 Resultat
Lördagen den 4 april 11:00 Fullt Resultat
Söndagen den 5 april 11:00 Fullt Resultat
Måndagen den 6 april 11:00 Fullt Resultat
Måndagen den 6 april 14:00 Fullt Resultat
Tisdagen den 7 april 18:30 1/16 Resultat
Tisdagen den 14 april 18:30 Fullt Resultat
Onsdagen den 15 April 18:30 7/10 Resultat
Lördagen den 18 april 11:00 Fullt Resultat
Tisdagen den 21 april 17:00 2/14 Resultat
Fredagen den 24 april 14:00 Fullt Resultat
 
 
 

BÖRSLISTAN 2019-2020

OPEN
HCP HERR
HCP DAM
50+
60+
70+
UNGDOM
JUNIOR
KLUBBAR

300-SERIER I ST-MÄST

De tio senaste 300-serierna i ST-Mäst visas nedan.

Datum/Tävling Spelare
2019-11-28
Gullmarsfighten 2019
Anders Öhman
Stureby BK
2019-11-28
Börjerullen 2019
Christer Plahn
Bålsta BC
2019-11-03
Mälarmästerskapet 2019
Stefan Persson
AIK
2019-10-21
Mälarmästerskapet 2019
Magnus Sjöholm
Fredrikshof IF BK
2019-10-18
Mälarmästerskapet 2019
Robert Collin
Turebergs BwK
2019-10-13
Sjöslaget 2019
Lucas Lindberg
SK Nova
2019-04-21
Klockslaget 2019
Mikael Collinge
Vendelsö BK
2019-04-19
Klockslaget 2019
Daniel Gustafsson
Sundbybergs IK
2019-04-14
Holmenkollen 2019
Jan Ednertz
BK Trol
2019-04-11
Holmenkollen 2019
Joakim Karlsson
Stureby BK