BIRKATRÄFFEN 2015

<< Tillbaka

Säsong: ST-Mäst 2015-2016
Arrangeras av: Birka Bowling
Telefon: 08-30 50 10
E-mail: bokning@birkabowling.com
Hemsida: www.birkabowling.com
Oljeprofil: route 66 4345
Länk  
 
Alla anmälda spelare för birkaträffen 2015
 
Early Bird
TOTALA RESULTAT OPEN
TOTALA RESULTAT HCP HERR
TOTALA RESULTAT HCP DAM
TOTALA RESULTAT 50+

Totala resultat
TOTALA RESULTAT OPEN
TOTALA RESULTAT HCP HERR
TOTALA RESULTAT HCP DAM
TOTALA RESULTAT 50+

Early Bird Starter
Tid och datum Lediga platser Resultat
Tisdagen den 28 april 14:00 EARLY BIRD 13/16 Resultat
Lördagen den 2 maj 12:00 EARLY BIRD 14/24 Resultat
Söndagen den 3 maj 12:00 EARLY BIRD 16/24 Resultat
Måndagen den 4 maj 15:00 EARLY BIRD 14/16 Resultat
Onsdagen den 6 maj 19:00 EARLY BIRD Fullt Resultat
Torsdagen den 7 maj 19:00 EARLY BIRD 6/16 Resultat
Fredagen den 8 maj 14:00 EARLY BIRD 12/16 Resultat
Söndagen den 10 maj 12:00 EARLY BIRD Fullt Resultat
Onsdagen den 13 maj 19:00 EARLY BIRD Fullt Resultat
Torsdagen den 14 maj 19:00 EARLY BIRD 7/24 Resultat
Fredagen den 15 maj 14:00 EARLY BIRD 1/16 Resultat
Lördagen den 16 maj 12:00 EARLY BIRD 17/24 Resultat
Söndagen den 17 maj 16:00 EARLY BIRD 1/24 Resultat
Söndagen den 17 maj 19:00 EARLY BIRD Fullt Resultat
 
Tid och datum Lediga platser Resultat
Onsdagen den 20 maj 19:00 2/14 Resultat
Lördagen den 23 maj 12:00 1/14 Resultat
Söndagen den 24 maj 16:00 14/20 Resultat
Onsdagen den 27 maj 19:00 1/16 Resultat
Söndagen den 31 maj 16:00 8/16 Resultat
Måndagen den 1 juni 19:00 20/24 Resultat
Onsdagen den 3 juni 15:00 12/16 Resultat
Söndagen den 7 juni 17:00 17/24 Resultat
Måndagen den 8 juni 13:00 14/16 Resultat
Onsdagen den 10 juni 19:00 5/16 Resultat
Torsdagen den 11 juni 19:00 10/16 Resultat
Lördagen den 13 juni 12:00 20/24 Resultat
Tisdagen den 16 juni 19:00 13/24 Resultat
Onsdagen den 17 juni 13:00 22/24 Resultat
Onsdagen den 17 juni 18:30 6/24 Resultat
 
 
 

BÖRSLISTAN 2019-2020

OPEN
HCP HERR
HCP DAM
50+
60+
70+
UNGDOM
JUNIOR
KLUBBAR

300-SERIER I ST-MÄST

De tio senaste 300-serierna i ST-Mäst visas nedan.

Datum/Tävling Spelare
2019-11-28
Gullmarsfighten 2019
Anders Öhman
Stureby BK
2019-11-28
Börjerullen 2019
Christer Plahn
Bålsta BC
2019-11-03
Mälarmästerskapet 2019
Stefan Persson
AIK
2019-10-21
Mälarmästerskapet 2019
Magnus Sjöholm
Fredrikshof IF BK
2019-10-18
Mälarmästerskapet 2019
Robert Collin
Turebergs BwK
2019-10-13
Sjöslaget 2019
Lucas Lindberg
SK Nova
2019-04-21
Klockslaget 2019
Mikael Collinge
Vendelsö BK
2019-04-19
Klockslaget 2019
Daniel Gustafsson
Sundbybergs IK
2019-04-14
Holmenkollen 2019
Jan Ednertz
BK Trol
2019-04-11
Holmenkollen 2019
Joakim Karlsson
Stureby BK