RINKEBYTRÄFFEN 2015

<< Tillbaka

Säsong: ST-Mäst 2015-2016
Arrangeras av: Rinkeby Bowling
Telefon: 08-761 04 00
E-mail: rinkebybowling@comhem.se
Hemsida: web.comhem.se/rinkebybowling/
Oljeprofil: Beaten path
 
Alla anmälda spelare för Rinkebyträffen 2015
 
Early Bird
TOTALA RESULTAT OPEN
TOTALA RESULTAT HCP HERR
TOTALA RESULTAT HCP DAM
TOTALA RESULTAT 50+

Totala resultat
TOTALA RESULTAT OPEN
TOTALA RESULTAT HCP HERR
TOTALA RESULTAT HCP DAM
TOTALA RESULTAT 50+

Early Bird Starter
Tid och datum Lediga platser Resultat
Måndagen den 27 april 15:00 13/16 Resultat
Lördagen den 2 maj 12:00 8/16 Resultat
Lördagen den 2 maj 15:00 4/16 Resultat
Torsdagen den 7 maj 19:00 Fullt Resultat
Fredagen den 8 maj 19:00 12/16 Resultat
Onsdagen den 13 maj 15:00 12/16 Resultat
Torsdagen den 14 maj 14:00 5/16 Resultat
Söndagen den 17 maj 12:00 8/16 Resultat
Tisdagen den 19 maj 19:00 2/16 Resultat
Torsdagen den 21 maj 15:00 15/16 Resultat
Torsdagen den 21 maj 19:00 3/16 Resultat
Fredagen den 22 maj 18:00 Fullt Resultat
Lördagen den 23 maj 12:00 10/16 Resultat
Söndagen den 24 maj 12:00 Fullt Resultat
 
Tid och datum Lediga platser Resultat
Onsdagen den 27 maj 19:00 6/16 Resultat
Tisdagen den 2 juni 19:00 1/16 Resultat
Fredagen den 5 juni 19:00 16/16  
Lördagen den 6 juni 12:00 14/16 Resultat
Lördagen den 6 juni 15:00 16/16  
Söndagen den 7 juni 12:00 Fullt Resultat
Söndagen den 7 juni 15:00 14/16 Resultat
Tisdagen den 9 juni 18:00 16/16  
Torsdagen den 11 juni 13:00 16/16  
Torsdagen den 11 juni 19:00 Fullt Resultat
Tisdagen den 16 juni 15:00 16/16  
Tisdagen den 16 juni 19:00 6/16 Resultat
Onsdagen den 17 juni 15:00 11/16 Resultat
Onsdagen den 17 juni 19:00 11/16 Resultat
Torsdagen den 18 juni 19:00 10/16 Resultat
 
 
 

BÖRSLISTAN 2019-2020

OPEN
HCP HERR
HCP DAM
50+
60+
70+
UNGDOM
JUNIOR
KLUBBAR

300-SERIER I ST-MÄST

De tio senaste 300-serierna i ST-Mäst visas nedan.

Datum/Tävling Spelare
2019-11-28
Börjerullen 2019
Christer Plahn
Bålsta BC
2019-11-28
Gullmarsfighten 2019
Anders Öhman
Stureby BK
2019-11-03
Mälarmästerskapet 2019
Stefan Persson
AIK
2019-10-21
Mälarmästerskapet 2019
Magnus Sjöholm
Fredrikshof IF BK
2019-10-18
Mälarmästerskapet 2019
Robert Collin
Turebergs BwK
2019-10-13
Sjöslaget 2019
Lucas Lindberg
SK Nova
2019-04-21
Klockslaget 2019
Mikael Collinge
Vendelsö BK
2019-04-19
Klockslaget 2019
Daniel Gustafsson
Sundbybergs IK
2019-04-14
Holmenkollen 2019
Jan Ednertz
BK Trol
2019-04-11
Holmenkollen 2019
Joakim Karlsson
Stureby BK