Start
Anmälan
Format
Tidigare
ST-Mäst 2024-2025
ST-Mäst 2023-2024
ST-Mäst 2022-2023
ST-Mäst 2020-2021
ST-Mäst 2019-2020
ST-Mäst 2018-2019
ST-Mäst 2017-2018
ST-Mäst 2016-2017
ST-Mäst 2015-2016
ST-Mäst 2014-2015
Kontakt
Anmälda spelare för Väsbyträffen 2010
<< Tillbaka
Arrangeras av:
Eklunds Bowling
Telefon:
08-590 310 10
E-mail:
info@eklundsbowling.se
Hemsida:
www.eklundsbowling.se
Följande spelare är anmälda till denna tävling just nu:
Namn
Klubb
Start
Alexander Mavrikakis
Sundbybergs IK
Måndagen den 25 oktober 20:15
Söndagen den 7 november 13:30
Söndagen den 7 november 16:00
Altti Mattila
Hammarby IF BF
Lördagen den 30 oktober 13:30
Lördagen den 6 november 11:00
Amanda Andersson
BS Friska Viljor
Söndagen den 31 oktober 11:00
Anders Bergstrand
Team Sollentuna
Måndagen den 25 oktober 20:15
Anders Friman
Djurgårdens IF Bowlingförening
Lördagen den 6 november 11:00
Anders Holm
Team Sollentuna
Onsdagen den 3 november 17:30
Anders Norén
Sigma BK
Söndagen den 7 november 16:00
Anette Karlsson
Sollentuna BwK
Måndagen den 25 oktober 20:15
Anetthe Hallberg
Åkeshovs BK
Lördagen den 6 november 13:30
Ann-Christin Knichter
Djurgårdens IF Bowlingförening
Lördagen den 6 november 11:00
Annelie Nylund
Hammarby IF BF
Lördagen den 30 oktober 11:00
Ari Mutka
Djurgårdens IF Bowlingförening
Söndagen den 24 oktober 16:30
Barbro Nilsson
PBK Frövi (h)
Lördagen den 30 oktober 13:30
Bengt Gellborn
Farsta Bowlingklubb
Söndagen den 7 november 16:00
Bengt Moquist
KK Träff
Lördagen den 6 november 13:30
Bengt Åkerström
BK KAP (n)
Söndagen den 24 oktober 16:30
Måndagen den 1 november 20:15
Benny Rapp
S:t Eriks Bowlingförening
Måndagen den 1 november 20:15
Bjarne Kattem
Ludvika Pensionärs BK (h)
Lördagen den 30 oktober 11:00
Söndagen den 7 november 13:30
Bo Andersson
Split Happens BK
Söndagen den 7 november 11:00
Bo Arenstam
Vendelsö BK
Lördagen den 6 november 13:30
Bo Eriksson
Märsta BK (n)
Lördagen den 6 november 11:00
Bo Magnusson
BK Smile (n)
Söndagen den 7 november 16:00
Camilla Vainikka Eklund
BK Mistral (n)
Lördagen den 6 november 13:30
Charles Nylund
Fredrikshof IF BK
Lördagen den 30 oktober 11:00
Charlotte Karlström
BK Wäsbygnistan (n)
Måndagen den 1 november 20:15
Christer Lundborg
BK Smile (n)
Söndagen den 7 november 16:00
Christian Thorén
BK Ax
Lördagen den 6 november 13:30
Claes Wagelin Gauffin
Stånga IF
Onsdagen den 3 november 17:30
Cornell Gassner
Vendelsö BK
Onsdagen den 20 oktober 17:30
Cristopher Nybom
Åkeshovs BK
Måndagen den 1 november 20:15
Dag Jingstål
Järnvägarnas Idrotts & FF Hagalund
Lördagen den 6 november 11:00
Dagny Holmroos
Märsta BK (n)
Onsdagen den 3 november 17:30
Söndagen den 7 november 13:30
Dan Wetterström
Varta BK
Måndagen den 18 oktober 20:15
Daniel Sveholm
BK Ax
Onsdagen den 3 november 17:30
David Karlsson
Sigma BK
Lördagen den 30 oktober 11:00
David Nilsson
BK Kross
Lördagen den 6 november 11:00
Egil Erström
Märsta BK (n)
Lördagen den 30 oktober 11:00
Söndagen den 7 november 13:30
Eivor Flygar
BK Råsunda Bowling (n)
Onsdagen den 20 oktober 17:30
Elisabeth Wallin
BK Enjoy
Söndagen den 31 oktober 11:00
Erik Malmström
Aftonbladets IK
Söndagen den 7 november 16:00
Eva Nyholm Jönsson
Kings Pin BK
Lördagen den 6 november 11:00
Eva Sandgren
Hellas BK
Söndagen den 24 oktober 16:30
Felix Cederlund
Sundbybergs IK
Lördagen den 30 oktober 13:30
Fredrik Berg
Sigma BK
Onsdagen den 20 oktober 17:30
Onsdagen den 3 november 17:30
Söndagen den 7 november 13:30
Söndagen den 7 november 16:00
Fredrik Lindman
BK Runan
Lördagen den 30 oktober 13:30
Lördagen den 6 november 11:00
Gillis Dahlberg
BK Rudbeck
Lördagen den 30 oktober 11:00
Gunnar Fryckstrand
Team Blue BK
Söndagen den 7 november 16:00
Gunnar Moquist
KK Träff
Lördagen den 6 november 13:30
Göran Brusewitz
SK Nova
Lördagen den 30 oktober 13:30
Göran Petersson
Sollentuna BwK
Lördagen den 30 oktober 11:00
Lördagen den 6 november 13:30
Göran Stoor
Sigma BK
Lördagen den 30 oktober 13:30
Lördagen den 6 november 11:00
Hans Andersson
DN-Expressens IF
Måndagen den 25 oktober 20:15
Hans Arnell
BK Raa
Måndagen den 1 november 20:15
Hans Dahlqvist
BwK Ankaret
Söndagen den 7 november 13:30
Hans Sjöberg
SK Nova
Söndagen den 24 oktober 16:30
Hans Thorén
BK Raa
Lördagen den 6 november 13:30
Hans Östlund
BwK Ankaret
Söndagen den 7 november 13:30
Heikki Salmi
BK Rullarna
Söndagen den 24 oktober 16:30
Helen Thelander
Sundbybergs IK
Söndagen den 31 oktober 11:00
Heléne Karlström
BK Wäsbygnistan (n)
Måndagen den 1 november 20:15
Söndagen den 7 november 13:30
Håkan Hellsing
Sigma BK
Lördagen den 30 oktober 13:30
Ian Robinson
AIK BK
Måndagen den 25 oktober 20:15
Ingemar Brännmo
Hammarby IF BF
Lördagen den 30 oktober 13:30
Ingemar Högberg
Väddö BwK
Söndagen den 24 oktober 16:30
Inger Stambert
Hammarby IF BF
Måndagen den 25 oktober 20:15
Jan-Erik Stensson
BK Amiki
Måndagen den 1 november 20:15
Jan-Ove Lindblad
KK Träff
Lördagen den 6 november 13:30
Jasmine Axelsson
Sigma BK
Lördagen den 30 oktober 11:00
Jimmy Bengtson
Team Edsbacka BC
Söndagen den 7 november 16:00
Jimmy Lindkvist
BK Amiki
Måndagen den 1 november 20:15
Joel Pirhi
IK Makkabi
Lördagen den 6 november 11:00
Johan Höglund
BK Rudbeck
Onsdagen den 3 november 17:30
Johan Lindman
BK Runan
Måndagen den 1 november 20:15
Johan Malmström
BK Amiki
Söndagen den 7 november 16:00
Jonas Gimhag
Hammarby IF BF
Lördagen den 30 oktober 11:00
Jouko Törnudd
BwK Ankaret
Söndagen den 31 oktober 11:00
Söndagen den 7 november 13:30
Söndagen den 7 november 16:00
Joy Ekengren
Matteus-Pojkarna BK
Måndagen den 25 oktober 20:15
Jönsson Per
Jakobsbergs BS
Söndagen den 7 november 13:30
Kari Korpi
Alfa-Runby BK (n)
Söndagen den 7 november 11:00
Karl-Axel Emanuelsson
Järnvägarnas Idrotts & FF Hagalund
Lördagen den 6 november 11:00
Kennet Wallin
BK Ax
Söndagen den 7 november 13:30
Kenneth Aspögård
Hammarby IF BF
Måndagen den 25 oktober 20:15
Måndagen den 1 november 20:15
Kenneth Ullander
Sigma BK
Söndagen den 7 november 11:00
Kenneth Westerberg
Sigma BK
Söndagen den 7 november 13:30
Kenth Wallin
BK Enjoy
Söndagen den 31 oktober 11:00
Kersti Sundström
AIK BK
Söndagen den 24 oktober 16:30
Kjell Forsberg
Alfa-Runby BK (n)
Söndagen den 7 november 11:00
Kjell Gustavsson
BK Runan
Lördagen den 30 oktober 11:00
Kjell Isaksson
BK Ax
Måndagen den 18 oktober 20:15
Måndagen den 25 oktober 20:15
Måndagen den 1 november 20:15
Kristina Byström
Vendelsö BK
Lördagen den 6 november 13:30
Lars Andersson
Sigma BK
Lördagen den 30 oktober 13:30
Lars Lundberg
KK Träff
Söndagen den 31 oktober 11:00
Lars-Erik Forsius
SK Nova
Söndagen den 24 oktober 16:30
Lördagen den 6 november 13:30
Lars-Erik Karlsson
BK Ax
Onsdagen den 3 november 17:30
Leif Sjöberg
Hammarby IF BF
Måndagen den 25 oktober 20:15
Leif Sjöblom
Sigma BK
Lördagen den 30 oktober 13:30
Söndagen den 7 november 13:30
Leif Sundström
AIK BK
Onsdagen den 3 november 17:30
Lena Thurn
DN-Expressens IF
Lördagen den 30 oktober 11:00
Lennart Berg
BK Smile (n)
Söndagen den 7 november 16:00
Lennart Götelid
BK Runan
Lördagen den 30 oktober 11:00
Linus Johannesson
Aftonbladets IK
Söndagen den 7 november 16:00
Madelene Gimhag
BwK Dax
Söndagen den 7 november 11:00
Magnus Christensen
Täby BwK
Söndagen den 31 oktober 11:00
Magnus Lütz
BK Runan
Onsdagen den 20 oktober 17:30
Onsdagen den 3 november 17:30
Magnus Tomesch
Alfa-Runby BK (n)
Söndagen den 7 november 11:00
Malin Svensson
AIK BK
Måndagen den 25 oktober 20:15
Marcus Lindskog
Rigel/Domnarvets BS
Söndagen den 24 oktober 16:30
Lördagen den 6 november 11:00
Marianne Högberg
Väddö BwK
Söndagen den 24 oktober 16:30
Marie Bergkvist
Allmänna BK
Onsdagen den 3 november 17:30
Söndagen den 7 november 16:00
Marie Lindberg
Åkeshovs BK
Måndagen den 1 november 20:15
Markku Saarikivi
Alfa-Runby BK (n)
Söndagen den 7 november 11:00
Martin Wallin
BK Ax
Onsdagen den 20 oktober 17:30
Måndagen den 1 november 20:15
Matti Lehtomäki
Alfa-Runby BK (n)
Söndagen den 7 november 11:00
Mattias Persson
Täby BwK
Lördagen den 6 november 13:30
Mia Johansson Carlsson
Sigma BK
Måndagen den 1 november 20:15
Söndagen den 7 november 13:30
Michael Haenflein
Playbowl Club Åkeshov
Söndagen den 31 oktober 11:00
Michael Johansson
Team Edsbacka BC
Onsdagen den 20 oktober 17:30
Michael Lindquist
Sigma BK
Lördagen den 6 november 11:00
Mikael Gimhag
BwK Dax
Lördagen den 30 oktober 11:00
Mikael Isaksson
Täby BwK
Söndagen den 31 oktober 11:00
Lördagen den 6 november 13:30
Mikael Söderquist
S:t Eriks Bowlingförening
Onsdagen den 3 november 17:30
Mikaela Karlsson
BK Raa
Lördagen den 30 oktober 13:30
Lördagen den 6 november 11:00
Nicklas Öhman
BK Granen
Lördagen den 30 oktober 11:00
Pasi E. Luiro
Sigma BK
Måndagen den 25 oktober 20:15
Per Nyholm Jönsson
Kings Pin BK
Lördagen den 6 november 11:00
Peter Kroner
AIK BK
Lördagen den 30 oktober 13:30
Söndagen den 31 oktober 11:00
Peter Ramén
AIK BK
Onsdagen den 3 november 17:30
Peter Wihlborg
Åkeshovs BK
Lördagen den 30 oktober 13:30
Pia Östling
Sollentuna BwK
Lördagen den 6 november 13:30
Pierre Kadin
Märsta BK (n)
Onsdagen den 3 november 17:30
Söndagen den 7 november 13:30
Pål Stål
Delta 72
Söndagen den 24 oktober 16:30
Roger Andersson
BK Smile (n)
Söndagen den 7 november 16:00
Roger Holm
Fredrikshof IF BK
Måndagen den 25 oktober 20:15
Roger Kurén
Sigma BK
Lördagen den 30 oktober 13:30
Söndagen den 7 november 13:30
Roger Åkerlund
Sigma BK
Söndagen den 7 november 11:00
Rolf Broström
DN-Expressens IF
Måndagen den 25 oktober 20:15
Rolf Börjesson
Hammarby IF BF
Måndagen den 25 oktober 20:15
Rolf Kings
Sigma BK
Söndagen den 31 oktober 11:00
Ronny Rylander
Djurgårdens IF Bowlingförening
Söndagen den 7 november 16:00
Ronny Sandgren
Vendelsö BK
Söndagen den 24 oktober 16:30
Stefan Löfström
Stureby BK
Måndagen den 25 oktober 20:15
Stefan Ohlsson
Team Sollentuna
Onsdagen den 3 november 17:30
Stefan Stjernberg
Sigma BK
Söndagen den 7 november 11:00
Sten Olsson
BC Pegasus
Söndagen den 24 oktober 16:30
Stene Andersson
Split Happens BK
Söndagen den 7 november 11:00
Stig Larsson
Handens BK
Onsdagen den 3 november 17:30
Stig Svensson
SK Nova
Söndagen den 24 oktober 16:30
Lördagen den 30 oktober 13:30
Stina Ornered
United BC
Måndagen den 25 oktober 20:15
Susanne Karlsson
Team Sollentuna
Lördagen den 30 oktober 13:30
Lördagen den 6 november 11:00
Susanne Thessén
NBC Gullmarsplan BC
Lördagen den 30 oktober 13:30
Szczepan Drapsa
BK Ax
Lördagen den 30 oktober 11:00
Tapio Holtinkoski
Alfa-Runby BK (n)
Söndagen den 7 november 11:00
Tarja Karlsson
Team Sollentuna
Onsdagen den 3 november 17:30
Teuvo Riihioja
Alfa-Runby BK (n)
Lördagen den 30 oktober 13:30
Thomas Andersson
AIK
Söndagen den 24 oktober 16:30
Lördagen den 30 oktober 11:00
Thomas Wallgren
Fredrikshof IF BK
Söndagen den 31 oktober 11:00
Tobias Ekström
Zorrow Club
Måndagen den 1 november 20:15
Tobias Hallberg
Åkeshovs BK
Lördagen den 6 november 13:30
Tomas Hernvall
Åkeshovs BK
Lördagen den 6 november 13:30
Tomas Karlsson
Västerås SK BK
Måndagen den 25 oktober 20:15
Tomas Lind
BK Ax
Onsdagen den 20 oktober 17:30
Måndagen den 1 november 20:15
Tomas Mohlin
Hammarby IF BF
Lördagen den 6 november 11:00
Tomas Thelander
Bokaj 76
Söndagen den 31 oktober 11:00
Tommy Johannesson
Aftonbladets IK
Söndagen den 7 november 16:00
Tommy Olofsson
Sollentuna BwK
Lördagen den 30 oktober 11:00
Lördagen den 6 november 13:30
Tommy Stavbom
Märsta BK (n)
Lördagen den 6 november 11:00
Tony Blomstedt
Sigma BK
Söndagen den 7 november 13:30
Torbjörn Östling
Sollentuna BwK
Lördagen den 6 november 13:30
Tuula Törnudd
BwK Ankaret
Söndagen den 31 oktober 11:00
Ulf Lönngren
BK Ax
Onsdagen den 3 november 17:30
Vavva Gimhag
BwK Dax
Lördagen den 30 oktober 11:00
Veikko Hartikainen
Alfa-Runby BK (n)
Söndagen den 7 november 11:00
Vesa Heinonen
BwK Ankaret
Söndagen den 24 oktober 16:30
Måndagen den 1 november 20:15
Walter Feldhofer
Hammarby IF BF
Söndagen den 24 oktober 16:30
Måndagen den 1 november 20:15
Wolfgang Palm von Holt
Fredrikshof IF BK
Söndagen den 7 november 13:30
Söndagen den 7 november 16:00
Åke Hofvander
Team Sollentuna
Onsdagen den 20 oktober 17:30
Onsdagen den 3 november 17:30
Åke Nilsson
Bokaj 76
Söndagen den 31 oktober 11:00
Åsa Lundström
AIK BK
Söndagen den 24 oktober 16:30
TOTALT: 178 SPELARE
BÖRSLISTAN AKTUELL SÄSONG
HCP HERR
HCP DAM
50+
60+
70+
UNGDOM
JUNIOR
KLUBBAR
300-SERIER I ST-MÄST
De tio senaste 300-serierna i ST-Mäst visas nedan.
Datum/Tävling
Spelare
2024-04-22
Börjerullen 2024
Robert Collin
Team Sollentuna
2024-03-09
Finalspel - 2023-2024
Alvin Kvarnström
AIK BK
2024-03-08
Finalspel - 2023-2024
Zebastian Söder
AIK BK
2023-11-26
Gullmarsfighten 2023
Mattias Persson
Täby BwK
2023-11-26
Mälarmästerskapet 2023
Elliot Crosby
AIK BK
2023-11-23
Gullmarsfighten 2023
Lars Andersson
Vendelsö BK
2023-11-19
Mälarmästerskapet 2023
Jerry Ekman-Wogel
Stureby BK
2023-11-09
Gullmarsfighten 2023
Robert Myrén
BK Ax
2023-08-05
Skärgårdspokalen 2023
Marcus Tidbeck
Stureby BK
2023-05-30
Sjöslaget 2023
Jonas Gimhag
Hammarby IF BF