Start
Anmälan
Format
Tidigare
ST-Mäst 2024-2025
ST-Mäst 2023-2024
ST-Mäst 2022-2023
ST-Mäst 2020-2021
ST-Mäst 2019-2020
ST-Mäst 2018-2019
ST-Mäst 2017-2018
ST-Mäst 2016-2017
ST-Mäst 2015-2016
ST-Mäst 2014-2015
Kontakt
Anmälda spelare för Brandbergsträffen 2011
<< Tillbaka
Arrangeras av:
Brandbergen Bowlingcenter
Telefon:
08-745 20 92
E-mail:
info@brandbergenbowling.nu
Hemsida:
www.brandbergenbowling.se
Följande spelare är anmälda till denna tävling just nu:
Namn
Klubb
Start
Altti Mattila
Hammarby IF BF
Söndagen den 1 maj 13:30
Söndagen den 1 maj 16:00
Anders Bergstrand
Team Sollentuna
Söndagen den 1 maj 16:00
Anders Friman
Djurgårdens IF Bowlingförening
Söndagen den 8 maj 11:00
Andreas Hybertsen
Sollentuna BwK
Lördagen den 30 april 11:00
Anetthe Hallberg
Åkeshovs BK
Måndagen den 25 april 16:00
Ann-Christin Knichter
Djurgårdens IF Bowlingförening
Söndagen den 8 maj 11:00
Annica Nymark
B-K Eva
Lördagen den 30 april 11:00
Annika Grönvall
Playbowl Club Åkeshov
Måndagen den 25 april 16:00
Ari Mutka
Djurgårdens IF Bowlingförening
Lördagen den 7 maj 13:30
Arne Hellberg
KK Träff
Lördagen den 30 april 13:30
Barbro Nilsson
PBK Frövi (h)
Söndagen den 1 maj 13:30
Bengt Gellborn
Farsta Bowlingklubb
Lördagen den 7 maj 13:30
Bengt Åke Holmblad
Vendelsö BK
Fredagen den 29 april 18:00
Benny Rapp
S:t Eriks Bowlingförening
Söndagen den 1 maj 13:30
Söndagen den 1 maj 16:00
Bert Andersson
BK Runan
Lördagen den 30 april 11:00
Björn Ejderling
Hammarby IF BF
Lördagen den 7 maj 11:00
Björn Martinsson
Vendelsö BK
Fredagen den 29 april 15:00
Bo Andersson
Split Happens BK
Söndagen den 8 maj 11:00
Bo Arenstam
Vendelsö BK
Fredagen den 29 april 18:00
Söndagen den 8 maj 11:00
Catarina Kyhlström
Hammarby IF BF
Söndagen den 1 maj 13:30
Ceved Karlsson
Vendelsö BK
Fredagen den 22 april 11:00
Christer Rylander
Varta BK
Söndagen den 1 maj 16:00
Christian Alpstad
DN-Expressens IF
Fredagen den 29 april 18:00
Christian Björkefors
BK Granen
Lördagen den 30 april 11:00
Christian Holmberg
NBC Gullmarsplan BC
Lördagen den 7 maj 11:00
Christian Ådefjäll
Vendelsö BK
Fredagen den 29 april 18:00
Claes Andersson
IFK Umeå
Fredagen den 22 april 11:00
Söndagen den 8 maj 16:00
Cornell Gassner
Vendelsö BK
Lördagen den 7 maj 11:00
Cristopher Nybom
Åkeshovs BK
Lördagen den 7 maj 11:00
Dag Jingstål
Järnvägarnas Idrotts & FF Hagalund
Fredagen den 29 april 15:00
Dagny Holmroos
Märsta BK (n)
Söndagen den 8 maj 13:30
Dan Lindqvist
Vendelsö BK
Fredagen den 29 april 18:00
Elisabeth Wallin
BK Enjoy
Söndagen den 8 maj 13:30
Eva Wahrberg
BK Amiki
Lördagen den 7 maj 11:00
Ewa Markus
Hammarby IF BF
Söndagen den 8 maj 13:30
Folke Johansson
KK Strike
Måndagen den 25 april 16:00
Söndagen den 1 maj 11:00
Gerry Eriksson
Djurgårdens IF Bowlingförening
Söndagen den 1 maj 11:00
Gert Sundin
AIK BK
Söndagen den 1 maj 11:00
Greger Knutas
SK Nova
Lördagen den 7 maj 13:30
Gunnar Arestav
BK Amiki
Söndagen den 8 maj 16:00
Guy Nordström
BK Fram (n)
Fredagen den 29 april 15:00
Hans Andersson
DN-Expressens IF
Lördagen den 30 april 11:00
Heikki Salmi
BK Rullarna
Fredagen den 22 april 13:30
Helene Fischbach
BK Prime Sthlm
Söndagen den 1 maj 11:00
Hilding Segerfjord
Handens BK
Fredagen den 22 april 11:00
Måndagen den 25 april 16:00
Håkan Hellsing
Sigma BK
Måndagen den 25 april 13:30
Lördagen den 30 april 11:00
Håkan Thurmander
Åkeshovs BK
Söndagen den 8 maj 11:00
Ian Robinson
AIK BK
Söndagen den 1 maj 11:00
Ingemar Brännmo
Hammarby IF BF
Söndagen den 1 maj 13:30
Inger Stambert
Hammarby IF BF
Söndagen den 8 maj 13:30
Iréne Rydén
Team Sollentuna
Fredagen den 22 april 13:30
Jan Rosén
Hammarby IF BF
Söndagen den 1 maj 13:30
Jesper Ekstedt
Matteus-Pojkarna BK
Måndagen den 25 april 13:30
Jessica Parenmark
AIK
Söndagen den 8 maj 13:30
Jimmy Bengtson
Team Edsbacka BC
Lördagen den 30 april 11:00
Lördagen den 30 april 13:30
Joel Pirhi
IK Makkabi
Söndagen den 1 maj 11:00
Johan Höglund
BK Rudbeck
Söndagen den 8 maj 13:30
Jonathan Hallberg
Team Clan Nässjö BK
Måndagen den 25 april 16:00
Jouko Törnudd
BwK Ankaret
Söndagen den 8 maj 11:00
Söndagen den 8 maj 13:30
Kaj Ahlström
KK Strike
Måndagen den 25 april 16:00
Karin Gellborn
Farsta Bowlingklubb
Lördagen den 7 maj 13:30
Katrin Fahlström
Hammarby IF BF
Lördagen den 7 maj 13:30
Kenneth Aspögård
Hammarby IF BF
Söndagen den 1 maj 13:30
Söndagen den 8 maj 13:30
Kenneth Lindberg
AIK BK
Måndagen den 25 april 16:00
Kersti Sundström
AIK BK
Måndagen den 25 april 13:30
Kim Corfitz
Team Sollentuna
Söndagen den 8 maj 13:30
Kim Johannesson
Team Edsbacka BC
Söndagen den 1 maj 13:30
Kim Nabbe
NBC Gullmarsplan BC
Lördagen den 7 maj 11:00
Kimmo Karppinen
BK Fux (n)
Fredagen den 29 april 15:00
Kjell Gustavsson
BK Runan
Lördagen den 7 maj 11:00
Kjell Isaksson
BK Ax
Lördagen den 7 maj 11:00
Lördagen den 7 maj 13:30
Söndagen den 8 maj 11:00
Söndagen den 8 maj 13:30
Kjell Lindqvist
Vendelsö BK
Fredagen den 29 april 18:00
Kjell Pettersson
Vendelsö BK
Måndagen den 25 april 16:00
Fredagen den 29 april 15:00
Kjell Svensson
Aftonbladets IK
Söndagen den 8 maj 16:00
Kristina Byström
Vendelsö BK
Fredagen den 29 april 18:00
Lördagen den 7 maj 13:30
Lars Ferm
BK Kåess
Fredagen den 29 april 15:00
Lars Fredriksson
Vendelsö BK
Fredagen den 29 april 18:00
Lars Fredriksson
S:t Eriks Bowlingförening
Söndagen den 8 maj 13:30
Lars Jakobsson
KK Strike
Måndagen den 25 april 16:00
Lars Johansson
Team X-Bowlers BC
Måndagen den 25 april 16:00
Lars Jönsson
Vendelsö BK
Fredagen den 29 april 15:00
Fredagen den 29 april 18:00
Lars-Erik Forsius
SK Nova
Lördagen den 7 maj 13:30
Lars-Erik Karlsson
BK Ax
Måndagen den 25 april 13:30
Leif Eklund
BK Amiki
Söndagen den 8 maj 16:00
Leif Sjöberg
Hammarby IF BF
Lördagen den 7 maj 13:30
Leif Sundström
AIK BK
Måndagen den 25 april 13:30
Lördagen den 30 april 13:30
Leila Granroth
BK Fram (n)
Fredagen den 29 april 15:00
Lena Thurn
DN-Expressens IF
Söndagen den 8 maj 13:30
Lennart Götelid
BK Runan
Lördagen den 7 maj 11:00
Linus Johannesson
Aftonbladets IK
Söndagen den 8 maj 16:00
Magnus Lütz
BK Runan
Söndagen den 1 maj 11:00
Majvor Nilsson
DN-Expressens IF
Lördagen den 30 april 11:00
Malin Hagman
B-K Eva
Lördagen den 30 april 11:00
Malin Hessing
B-K Eva
Söndagen den 8 maj 11:00
Malin Svensson
AIK BK
Söndagen den 1 maj 11:00
Marcus Lindskog
Rigel/Domnarvets BS
Måndagen den 25 april 13:30
Marie Lindberg
Åkeshovs BK
Söndagen den 1 maj 13:30
Marita Sundell
Concordia IF BK
Fredagen den 22 april 13:30
Mathias Fredriksson
S:t Eriks Bowlingförening
Lördagen den 7 maj 13:30
Söndagen den 8 maj 13:30
Mats Davidsson
S:t Eriks Bowlingförening
Söndagen den 1 maj 11:00
Mats Engblom
BK Arkos
Lördagen den 30 april 13:30
Mats Enström
S:t Eriks Bowlingförening
Lördagen den 30 april 11:00
Michael Bergmark
Team Edsbacka BC
Måndagen den 25 april 13:30
Michael Haenflein
Playbowl Club Åkeshov
Måndagen den 25 april 13:30
Michael Johansson
Team Edsbacka BC
Söndagen den 1 maj 16:00
Söndagen den 8 maj 11:00
Mikael Söderquist
S:t Eriks Bowlingförening
Måndagen den 25 april 13:30
Lördagen den 30 april 13:30
Nadia Rydén
Sundbybergs IK
Fredagen den 22 april 13:30
Fredagen den 29 april 15:00
Nicklas Eriksson
BwK Ankaret
Fredagen den 22 april 13:30
Olle Persson
Vendelsö BK
Fredagen den 29 april 18:00
Osvaldo Fernández
Sigma BK
Söndagen den 8 maj 16:00
Pasi E. Luiro
Sigma BK
Söndagen den 1 maj 16:00
Patric Johansson
Team Edsbacka BC
Söndagen den 1 maj 16:00
Söndagen den 8 maj 11:00
Patrik Larsson
AIK
Måndagen den 25 april 13:30
Pelle Enström
S:t Eriks Bowlingförening
Söndagen den 1 maj 11:00
Pelle Lundberg
SK Nova
Söndagen den 8 maj 16:00
Per Jansson
Split Happens BK
Söndagen den 1 maj 16:00
Peter Alpstad
DN-Expressens IF
Fredagen den 29 april 18:00
Peter Dannfeldt
BK Amiki
Lördagen den 7 maj 11:00
Peter Fredriksson
BK Amiki
Fredagen den 29 april 18:00
Peter Kroner
AIK BK
Söndagen den 1 maj 11:00
Peter Ramén
AIK BK
Måndagen den 25 april 13:30
Söndagen den 1 maj 16:00
Peter Schell
Vendelsö BK
Fredagen den 22 april 11:00
Fredagen den 29 april 18:00
Pierre Kadin
Märsta BK (n)
Söndagen den 8 maj 13:30
Pål Stål
Delta 72
Söndagen den 1 maj 16:00
Päivi Salonen
NBC Gullmarsplan BC
Lördagen den 7 maj 11:00
Rakel Norberg
Hammarby IF BF
Söndagen den 8 maj 11:00
Söndagen den 8 maj 16:00
Richard Andersson
BwK Ankaret
Lördagen den 30 april 11:00
Ricky Rundberg
SK Nova
Söndagen den 8 maj 16:00
Robert Myrén
BK Ax
Söndagen den 1 maj 11:00
Robert Olofsson
Vendelsö BK
Fredagen den 29 april 18:00
Robert Wikman
Åkeshovs BK
Lördagen den 7 maj 13:30
Roger Andersson
BK Smile (n)
Lördagen den 7 maj 13:30
Roger Holm
Fredrikshof IF BK
Lördagen den 30 april 13:30
Roger Wilhelmsson
Playbowl Club Åkeshov
Måndagen den 25 april 16:00
Roland Nilsson
Vendelsö BK
Fredagen den 29 april 15:00
Rolf Börjesson
Hammarby IF BF
Söndagen den 8 maj 13:30
Ronny Göransson
Etuna Bowlingklubb
Fredagen den 29 april 15:00
Sandra Arestav
B-K Eva
Söndagen den 8 maj 16:00
Stefan Blomquist
Täby BwK
Lördagen den 30 april 11:00
Söndagen den 1 maj 11:00
Stefan Fogelström
Åkeshovs BK
Måndagen den 25 april 16:00
Stefan Ohlsson
Team Sollentuna
Måndagen den 25 april 13:30
Lördagen den 30 april 11:00
Stefan Persson
Hellas BK
Fredagen den 29 april 18:00
Sten Larsson
BK Runan
Lördagen den 30 april 11:00
Stene Andersson
Split Happens BK
Söndagen den 8 maj 11:00
Stephan Svensson
S:t Eriks Bowlingförening
Söndagen den 8 maj 16:00
Stig Larsson
Handens BK
Fredagen den 29 april 15:00
Lördagen den 7 maj 11:00
Stig Nilsson
KK Strike
Måndagen den 25 april 16:00
Stig Svensson
SK Nova
Lördagen den 7 maj 13:30
Susanne Thessén
NBC Gullmarsplan BC
Lördagen den 7 maj 11:00
Susanne Wilhelmsson
Tyresö BK
Söndagen den 8 maj 16:00
Sven Ericsson
Hovet Old Boys BK
Måndagen den 25 april 16:00
Sven Fredriksson
Vendelsö BK
Fredagen den 29 april 18:00
Tarja Karlsson
Team Sollentuna
Måndagen den 25 april 13:30
Theresia Jatta Köhlin
NBC Gullmarsplan BC
Lördagen den 7 maj 11:00
Thomas Andersson
AIK
Fredagen den 22 april 11:00
Lördagen den 30 april 11:00
Thomas Wallgren
Fredrikshof IF BK
Söndagen den 1 maj 16:00
Söndagen den 8 maj 16:00
Thomas Åhlén
Team Sollentuna
Lördagen den 7 maj 11:00
Tim Söderlund
Hellas BK
Fredagen den 29 april 18:00
Tobias Hallberg
Åkeshovs BK
Söndagen den 8 maj 11:00
Tomas Mohlin
Hammarby IF BF
Lördagen den 7 maj 13:30
Tomas Storm
BK Fermé
Söndagen den 8 maj 11:00
Tommy Blom
Hammarby IF BF
Söndagen den 8 maj 11:00
Tommy Johannesson
Aftonbladets IK
Söndagen den 8 maj 16:00
Tommy Stenqvist
Pin Club
Lördagen den 7 maj 11:00
Torbjörn Östling
Sollentuna BwK
Lördagen den 7 maj 13:30
Ulf Lönngren
BK Ax
Söndagen den 8 maj 13:30
Venus Larsson Dahlin
BK Amiki
Måndagen den 25 april 13:30
Fredagen den 29 april 18:00
Lördagen den 7 maj 13:30
Söndagen den 8 maj 11:00
Vesa Heinonen
BwK Ankaret
Fredagen den 22 april 13:30
Victor Erlandsson
KK Strike
Måndagen den 25 april 16:00
Vijay Thuphal Nagaraja Iyengar
Järnvägarnas Idrotts & FF Hagalund
Fredagen den 29 april 15:00
Wolfgang Palm von Holt
Fredrikshof IF BK
Lördagen den 30 april 11:00
Söndagen den 1 maj 16:00
Zoë Trender
B-K Eva
Måndagen den 25 april 13:30
Lördagen den 30 april 13:30
Åke Erlandsson
Playbowl Club Åkeshov
Måndagen den 25 april 16:00
Åke Hofvander
Team Sollentuna
Söndagen den 1 maj 13:30
Åke Nilsson
Bokaj 76
Fredagen den 22 april 11:00
Åsa Lundström
AIK BK
Måndagen den 25 april 13:30
Åsa Myrén
BK Prime Sthlm
Söndagen den 1 maj 11:00
TOTALT: 177 SPELARE
BÖRSLISTAN AKTUELL SÄSONG
HCP HERR
HCP DAM
50+
60+
70+
UNGDOM
JUNIOR
KLUBBAR
300-SERIER I ST-MÄST
De tio senaste 300-serierna i ST-Mäst visas nedan.
Datum/Tävling
Spelare
2024-04-22
Börjerullen 2024
Robert Collin
Team Sollentuna
2024-03-09
Finalspel - 2023-2024
Alvin Kvarnström
AIK BK
2024-03-08
Finalspel - 2023-2024
Zebastian Söder
AIK BK
2023-11-26
Gullmarsfighten 2023
Mattias Persson
Täby BwK
2023-11-26
Mälarmästerskapet 2023
Elliot Crosby
AIK BK
2023-11-23
Gullmarsfighten 2023
Lars Andersson
Vendelsö BK
2023-11-19
Mälarmästerskapet 2023
Jerry Ekman-Wogel
Stureby BK
2023-11-09
Gullmarsfighten 2023
Robert Myrén
BK Ax
2023-08-05
Skärgårdspokalen 2023
Marcus Tidbeck
Stureby BK
2023-05-30
Sjöslaget 2023
Jonas Gimhag
Hammarby IF BF