Start
Anmälan
Format
Tidigare
ST-Mäst 2024-2025
ST-Mäst 2023-2024
ST-Mäst 2022-2023
ST-Mäst 2020-2021
ST-Mäst 2019-2020
ST-Mäst 2018-2019
ST-Mäst 2017-2018
ST-Mäst 2016-2017
ST-Mäst 2015-2016
ST-Mäst 2014-2015
Kontakt
Anmälda spelare för Söderstriken 2012
<< Tillbaka
Arrangeras av:
Södra Bowlinghallen
Telefon:
08-642 25 00
E-mail:
bowlinghallen@bowlinghallen.com
Hemsida:
www.bowlinghallen.com
Följande spelare är anmälda till denna tävling just nu:
Namn
Klubb
Start
Agneta Lundgren
B-K Eva
Söndagen den 25 mars 10:00
Tisdagen den 27 mars 15:00
Allan Sennevall
BK Ax
Tisdagen den 20 mars 19:20
Altti Mattila
Hammarby IF BF
Lördagen den 10 mars 10:00
Söndagen den 11 mars 19:20
Amanda Wennerlund
Djurgårdens IF Bowlingförening
Lördagen den 3 mars 10:00
Anders Ahlström
NBC Gullmarsplan BC
Söndagen den 18 mars 19:20
Tisdagen den 20 mars 19:20
Anders Friman
Djurgårdens IF Bowlingförening
Lördagen den 3 mars 10:00
Anders Holm
Team Sollentuna
Måndagen den 12 mars 19:20
Anders Lindblad
Sollentuna BwK
Söndagen den 11 mars 10:00
Anders Norén
Sigma BK
Torsdagen den 22 mars 13:00
Anders Wirtanen
Team Södertälje BK
Söndagen den 11 mars 10:00
Andreas Hybertsen
Sollentuna BwK
Söndagen den 11 mars 10:00
Anette Bergman
Fyrishof BK
Måndagen den 5 mars 19:20
Anette Persson
Hammarby IF BF
Fredagen den 30 mars 11:30
Anita Wanhainen
Team Södertälje BK
Söndagen den 25 mars 10:00
Ann-Charlotte Holm
BK Prime Sthlm
Tisdagen den 20 mars 19:20
Ann-Christin Knichter
Djurgårdens IF Bowlingförening
Lördagen den 3 mars 10:00
Anneli Juhlin
NBC Gullmarsplan BC
Måndagen den 5 mars 19:20
Annelie Wennerlund
Djurgårdens IF Bowlingförening
Lördagen den 3 mars 10:00
Tisdagen den 27 mars 15:00
Annika Grönvall
Playbowl Club Åkeshov
Tisdagen den 27 mars 20:30
Annika Gullbjörk
Farsta Bowlingklubb
Lördagen den 24 mars 10:00
Anton Lalli
Stureby BK
Måndagen den 12 mars 19:20
Antonino Caruso
Djurgårdens IF Bowlingförening
Lördagen den 3 mars 10:00
Torsdagen den 22 mars 13:00
Tisdagen den 27 mars 15:00
Ari Mutka
Djurgårdens IF Bowlingförening
Tisdagen den 27 mars 15:00
Fredagen den 30 mars 11:30
Barbro Nilsson
PBK Frövi (h)
Lördagen den 10 mars 10:00
Söndagen den 11 mars 19:20
Bengt Gellborn
Farsta Bowlingklubb
Lördagen den 24 mars 10:00
Bengt Moquist
KK Träff
Måndagen den 19 mars 19:20
Onsdagen den 28 mars 19:20
Bengt Åkerström
BK KAP (n)
Söndagen den 11 mars 10:00
Bengt Åke Holmblad
Vendelsö BK
Måndagen den 27 februari 19:20
Benno Pedersen
Pin Club
Fredagen den 30 mars 14:30
Benny Rapp
S:t Eriks Bowlingförening
Tisdagen den 27 mars 20:30
Bernt Axelsson
Järnvägarnas Idrotts & FF Hagalund
Måndagen den 26 mars 19:20
Bernt Sund
Pin Club
Söndagen den 4 mars 10:00
Bill Dickman
Pin Club
Fredagen den 30 mars 14:30
Björn Ejderling
Hammarby IF BF
Lördagen den 10 mars 10:00
Björn Jonsson
Väddö BwK
Måndagen den 12 mars 19:20
Björn Lilja
Djurgårdens IF Bowlingförening
Lördagen den 3 mars 10:00
Onsdagen den 28 mars 19:20
Björn Wall
Vendelsö BK
Måndagen den 27 februari 19:20
Tisdagen den 13 mars 19:20
Bo Andersson
Split Happens BK
Lördagen den 3 mars 10:00
Lördagen den 24 mars 10:00
Bo Johnsson
KK Strike
Tisdagen den 27 mars 18:00
Bo Pelander
Team Södertälje BK
Söndagen den 11 mars 10:00
Måndagen den 19 mars 19:20
Bosse Fransson
Hovet Old Boys BK
Tisdagen den 27 mars 20:30
Börje Salmén
Fredrikshof IF BK
Söndagen den 4 mars 10:00
Lördagen den 24 mars 10:00
Caroline Innergård
Hammarby IF BF
Söndagen den 25 mars 10:00
Catrin Tocklin
United BC
Söndagen den 11 mars 19:20
Söndagen den 18 mars 19:20
Charles Nylund
Fredrikshof IF BK
Måndagen den 5 mars 19:20
Tisdagen den 27 mars 15:00
Christer Hörngren
BK Amiki
Söndagen den 4 mars 10:00
Söndagen den 18 mars 10:00
Christer Norin
Sollentuna BwK
Söndagen den 4 mars 10:00
Lördagen den 17 mars 10:00
Christian Holmberg
NBC Gullmarsplan BC
Lördagen den 17 mars 10:00
Christian Ådefjäll
Vendelsö BK
Måndagen den 27 februari 19:20
Christina Trujillo
B-K Eva
Söndagen den 11 mars 10:00
Claes Trankärr
Fredrikshof IF BK
Måndagen den 26 mars 19:20
Fredagen den 30 mars 14:30
Claes Wagelin Gauffin
Stånga IF
Söndagen den 11 mars 19:20
Cornell Gassner
Vendelsö BK
Lördagen den 10 mars 10:00
Fredagen den 30 mars 14:30
Cristopher Nybom
Åkeshovs BK
Tisdagen den 27 mars 18:00
Dag Jingstål
Järnvägarnas Idrotts & FF Hagalund
Lördagen den 10 mars 10:00
Måndagen den 26 mars 19:20
Dagny Holmroos
Märsta BK (n)
Torsdagen den 22 mars 13:00
Daniel Ahlqvist
S:t Eriks Bowlingförening
Måndagen den 5 mars 19:20
Daniel Färnlycke
Åkeshovs BK
Tisdagen den 27 mars 20:30
Daniel Holmgren
Pin Club
Söndagen den 4 mars 10:00
Daniel Rydholm
Åkeshovs BK
Tisdagen den 27 mars 20:30
Daniel Sveholm
BK Ax
Tisdagen den 13 mars 19:20
Dennis Andersson
Matteus-Pojkarna BK
Onsdagen den 28 mars 19:20
Elin Granström
BK Prime Sthlm
Söndagen den 25 mars 19:20
Elisabeth Palmcrantz
Norrtälje BwK
Söndagen den 4 mars 10:00
Elisabeth Wallin
BK Enjoy
Söndagen den 18 mars 10:00
Fredagen den 30 mars 11:30
Eric Arveteg
Kulladals BS
Måndagen den 12 mars 19:20
Erik Wickgren
NBC Gullmarsplan BC
Lördagen den 17 mars 10:00
Söndagen den 18 mars 19:20
Eva Müllner
Värtans IK
Söndagen den 25 mars 19:20
Eva Nyholm Jönsson
Kings Pin BK
Lördagen den 17 mars 10:00
Ewy Ekström
BwK Ankaret
Måndagen den 12 mars 19:20
Filip Thelander
Sundbybergs IK
Måndagen den 12 mars 19:20
Onsdagen den 28 mars 19:20
Folke Ekström
BK Rullarna
Måndagen den 12 mars 19:20
Folke Johansson
KK Strike
Tisdagen den 27 mars 18:00
Franco Moschioni
Hovet Old Boys BK
Tisdagen den 27 mars 18:00
Fredrik Bäckström
Hammarby IF BF
Tisdagen den 20 mars 19:20
Fredrik Lindman
BK Runan
Söndagen den 11 mars 10:00
Söndagen den 25 mars 10:00
Gert Sundin
AIK BK
Söndagen den 18 mars 10:00
Greger Knutas
SK Nova
Tisdagen den 27 mars 15:00
Fredagen den 30 mars 11:30
Gunnar Moquist
KK Träff
Måndagen den 19 mars 19:20
Onsdagen den 28 mars 19:20
Gunnar Persson
Edsbyns BK
Tisdagen den 27 mars 18:00
Tisdagen den 27 mars 20:30
Gunnar Wanneberg
Täby BwK
Måndagen den 5 mars 19:20
Fredagen den 30 mars 14:30
Gustav Stangrund
Väddö BwK
Måndagen den 12 mars 19:20
Gustavo Layrisse Montiel
Sundbybergs IK
Torsdagen den 22 mars 13:00
Göran Brusewitz
SK Nova
Måndagen den 5 mars 19:20
Tisdagen den 27 mars 15:00
Hans Andersson
DN-Expressens IF
Söndagen den 11 mars 19:20
Hans Dahlqvist
BwK Ankaret
Tisdagen den 13 mars 19:20
Hans Fredén
Hammarby IF BF
Onsdagen den 28 mars 19:20
Hans Kindblom
Järnvägarnas Idrotts & FF Hagalund
Måndagen den 26 mars 19:20
Hans Östlund
BwK Ankaret
Tisdagen den 13 mars 19:20
Harri Makkonen
Eira BK
Fredagen den 30 mars 11:30
Heikki Salmi
BK Rullarna
Torsdagen den 22 mars 13:00
Helene Fischbach
BK Prime Sthlm
Måndagen den 12 mars 19:20
Hilding Segerfjord
Handens BK
Lördagen den 17 mars 10:00
Onsdagen den 28 mars 19:20
Håkan Nyström
S:t Eriks Bowlingförening
Måndagen den 5 mars 19:20
Håkan Thurmander
Åkeshovs BK
Söndagen den 25 mars 10:00
Ian Robinson
AIK BK
Måndagen den 19 mars 19:20
Ida Quick
Scania IF Södertälje (n)
Måndagen den 19 mars 19:20
Ina Lillstrand
Åkeshovs BK
Tisdagen den 27 mars 20:30
Ingemar Brännmo
Hammarby IF BF
Lördagen den 10 mars 10:00
Söndagen den 11 mars 19:20
Ingemar Högberg
Väddö BwK
Söndagen den 18 mars 19:20
Söndagen den 25 mars 19:20
Ingrid Lindberg
Djurgårdens IF Bowlingförening
Torsdagen den 22 mars 13:00
Fredagen den 30 mars 14:30
Isagela Wennerlund
Djurgårdens IF Bowlingförening
Lördagen den 3 mars 10:00
Jan Blom
Vendelsö BK
Lördagen den 10 mars 10:00
Fredagen den 30 mars 14:30
Jan Ednertz
Matteus-Pojkarna BK
Tisdagen den 27 mars 18:00
Jan-Erik Stensson
BK Amiki
Lördagen den 17 mars 10:00
Jan-Ove Lindblad
KK Träff
Lördagen den 10 mars 10:00
Torsdagen den 22 mars 13:00
Jeanette Eriksson
Djurgårdens IF Bowlingförening
Tisdagen den 27 mars 15:00
Jesper Lundström
Djurgårdens IF Bowlingförening
Lördagen den 3 mars 10:00
Jessica Parenmark
AIK
Fredagen den 30 mars 14:30
Jimmy Bengtson
Team Edsbacka BC
Söndagen den 25 mars 19:20
Jimmy Lindkvist
BK Amiki
Onsdagen den 28 mars 19:20
Joachim Christensen
Åkeshovs BK
Torsdagen den 22 mars 13:00
Joakim Alm
Djurgårdens IF Bowlingförening
Lördagen den 3 mars 10:00
Joel Pirhi
IK Makkabi
Söndagen den 25 mars 10:00
Johan Brunsberg
Team Enköping BK
Söndagen den 25 mars 10:00
Johan Dahl
Fredrikshof IF BK
Måndagen den 27 februari 19:20
Johan Hultgren
NBC Gullmarsplan BC
Måndagen den 26 mars 19:20
Johan Lindman
BK Runan
Söndagen den 25 mars 10:00
Fredagen den 30 mars 11:30
Johnny Östby
Djurgårdens IF Bowlingförening
Fredagen den 30 mars 14:30
Jonas Palén
Djurgårdens IF Bowlingförening
Måndagen den 5 mars 19:20
Tisdagen den 20 mars 19:20
Jonas Wigzell
BK KAP (n)
Söndagen den 11 mars 10:00
Jonathan Havstad
S:t Eriks Bowlingförening
Lördagen den 17 mars 10:00
Tisdagen den 20 mars 19:20
Jouko Törnudd
BwK Ankaret
Söndagen den 18 mars 10:00
Tisdagen den 27 mars 15:00
Kaj Ahlström
KK Strike
Tisdagen den 27 mars 18:00
Kamilla Christensen
Sundbybergs IK
Måndagen den 19 mars 19:20
Karin Gellborn
Farsta Bowlingklubb
Lördagen den 24 mars 10:00
Karl-Johan Mattsson
Hammarby IF BF
Söndagen den 18 mars 10:00
Katrin Fahlström
Hammarby IF BF
Söndagen den 18 mars 10:00
Söndagen den 25 mars 19:20
Keijo Perälä
Djurgårdens IF Bowlingförening
Lördagen den 3 mars 10:00
Kenneth Aspögård
Hammarby IF BF
Tisdagen den 20 mars 19:20
Tisdagen den 27 mars 15:00
Kenneth Lindberg
AIK BK
Söndagen den 25 mars 19:20
Kersti Sundström
AIK BK
Söndagen den 18 mars 19:20
Kerstin Sahlberg
Järnvägarnas Idrotts & FF Hagalund
Måndagen den 12 mars 19:20
Kim Nabbe
NBC Gullmarsplan BC
Lördagen den 17 mars 10:00
Tisdagen den 20 mars 19:20
Kjell Andersson
Aftonbladets IK
Måndagen den 12 mars 19:20
Måndagen den 26 mars 19:20
Kjell Granholm
Djurgårdens IF Bowlingförening
Lördagen den 3 mars 10:00
Kjell Gullbjörk
FOC Farsta (n)
Lördagen den 24 mars 10:00
Kjell Isaksson
BK Ax
Måndagen den 12 mars 19:20
Tisdagen den 13 mars 19:20
Söndagen den 18 mars 10:00
Måndagen den 19 mars 19:20
Klas Söderberg
Playbowl Club Åkeshov
Måndagen den 27 februari 19:20
Söndagen den 11 mars 19:20
Måndagen den 26 mars 19:20
Kristian Hiltunen
NBC Gullmarsplan BC
Söndagen den 18 mars 19:20
Kristoffer Granath
Fredrikshof IF BK
Måndagen den 27 februari 19:20
Lördagen den 24 mars 10:00
Lars Bergman
Djurgårdens IF Bowlingförening
Lördagen den 3 mars 10:00
Onsdagen den 28 mars 19:20
Lars Englund
Stureby BK
Måndagen den 12 mars 19:20
Lars Eriksson
Djurgårdens IF Bowlingförening
Lördagen den 3 mars 10:00
Tisdagen den 13 mars 19:20
Lars Eriksson
Åkeshovs BK
Tisdagen den 27 mars 20:30
Lars Jakobsson
KK Strike
Tisdagen den 27 mars 18:00
Lars Johansson
Team X-Bowlers BC
Tisdagen den 20 mars 19:20
Tisdagen den 27 mars 20:30
Leea Helin
BwK Ankaret
Söndagen den 18 mars 10:00
Leif Dahl
BK Scott
Lördagen den 10 mars 10:00
Leif Eklund
BK Amiki
Tisdagen den 13 mars 19:20
Leif Haag
BK KAP (n)
Söndagen den 11 mars 10:00
Leif Hultborg
Farsta Bowlingklubb
Söndagen den 11 mars 19:20
Leif Mörkfors
Rigel/Domnarvets BS
Måndagen den 5 mars 19:20
Leif Sjöberg
Hammarby IF BF
Söndagen den 4 mars 10:00
Lördagen den 24 mars 10:00
Leif Sundström
AIK BK
Torsdagen den 22 mars 13:00
Lennart Nyström
Sigma BK
Söndagen den 25 mars 19:20
Lennart Sporre
BwK Ankaret
Lördagen den 24 mars 10:00
Linn Alerius
Hammarby IF BF
Söndagen den 18 mars 10:00
Magnus Christensen
Täby BwK
Måndagen den 5 mars 19:20
Tisdagen den 27 mars 15:00
Magnus Lütz
BK Runan
Måndagen den 19 mars 19:20
Magnus Palmcrantz
Väddö BwK
Söndagen den 4 mars 10:00
Malin Brodin
AIK BK
Tisdagen den 20 mars 19:20
Malin Hagman
B-K Eva
Söndagen den 11 mars 10:00
Malin Hessing
B-K Eva
Tisdagen den 20 mars 19:20
Marcus Jansson
Farsta Bowlingklubb
Lördagen den 10 mars 10:00
Marcus Lindskog
Rigel/Domnarvets BS
Söndagen den 25 mars 10:00
Marcus Maijanen
BK Trol
Lördagen den 10 mars 10:00
Marianne Högberg
Väddö BwK
Söndagen den 18 mars 19:20
Söndagen den 25 mars 19:20
Marie Lindberg
Åkeshovs BK
Tisdagen den 27 mars 20:30
Marie-Anne Karlsson
BK Mistral (n)
Tisdagen den 27 mars 18:00
Martin Wallin
BK Ax
Måndagen den 26 mars 19:20
Mathias Sollenhag
BwK Ankaret
Tisdagen den 13 mars 19:20
Mattias Persson
Täby BwK
Måndagen den 5 mars 19:20
Mia Hybertz
Hammarby IF BF
Fredagen den 30 mars 11:30
Michael Birgersson
BK Raa
Tisdagen den 27 mars 20:30
Michael Haenflein
Playbowl Club Åkeshov
Söndagen den 4 mars 10:00
Michael Johansson
Team Edsbacka BC
Måndagen den 19 mars 19:20
Fredagen den 30 mars 14:30
Mikael Collinge
Vendelsö BK
Fredagen den 30 mars 14:30
Mikael Isaksson
Täby BwK
Måndagen den 5 mars 19:20
Fredagen den 30 mars 14:30
Mikael Sandberg
AIK
Söndagen den 11 mars 19:20
Mikael Stenlund
Split Happens BK
Söndagen den 11 mars 19:20
Mikael Söderquist
S:t Eriks Bowlingförening
Torsdagen den 22 mars 13:00
Mikaela Karlsson
BK Raa
Tisdagen den 13 mars 19:20
Nicklas Eriksson
BwK Ankaret
Lördagen den 10 mars 10:00
Niclas Öhrn
NBC Gullmarsplan BC
Söndagen den 18 mars 10:00
Ola Alm
SK Nova
Tisdagen den 20 mars 19:20
Olle Eriksson
AIK BK
Söndagen den 11 mars 19:20
Olle Svalborg
Djurgårdens IF Bowlingförening
Lördagen den 3 mars 10:00
Oscar Nyholm-Westberg
Team Södertälje BK
Måndagen den 19 mars 19:20
Oskar Almroth
Matteus-Pojkarna BK
Tisdagen den 20 mars 19:20
Onsdagen den 28 mars 19:20
Pasi E. Luiro
Sigma BK
Fredagen den 30 mars 14:30
Patric Johansson
Team Edsbacka BC
Tisdagen den 13 mars 19:20
Måndagen den 19 mars 19:20
Patrick Gustafsson
Åkeshovs BK
Måndagen den 27 februari 19:20
Torsdagen den 22 mars 13:00
Patrik Goldberg
Värtans IK
Söndagen den 4 mars 10:00
Pelle Johansson
Team X-Bowlers BC
Tisdagen den 27 mars 20:30
Per Nyholm Jönsson
Kings Pin BK
Lördagen den 17 mars 10:00
Per Zetterberg
SK Nova
Tisdagen den 20 mars 19:20
Peter Alm
Djurgårdens IF Bowlingförening
Lördagen den 3 mars 10:00
Tisdagen den 27 mars 15:00
Peter Axelsson
Pin Club
Söndagen den 4 mars 10:00
Peter Dannfeldt
BK Amiki
Torsdagen den 22 mars 13:00
Peter Schell
Vendelsö BK
Måndagen den 27 februari 19:20
Tisdagen den 13 mars 19:20
Peter Wihlborg
Åkeshovs BK
Tisdagen den 13 mars 19:20
Söndagen den 25 mars 19:20
Pierre Kadin
Märsta BK (n)
Söndagen den 11 mars 10:00
Torsdagen den 22 mars 13:00
Pål Stål
Delta 72
Söndagen den 18 mars 10:00
Päivi Salonen
NBC Gullmarsplan BC
Lördagen den 17 mars 10:00
Söndagen den 18 mars 19:20
Richard Källström
BwK Ankaret
Måndagen den 19 mars 19:20
Rickard Thelander
Sundbybergs IK
Onsdagen den 28 mars 19:20
Robert Blom
S:t Eriks Bowlingförening
Onsdagen den 28 mars 19:20
Robert Myrén
BK Ax
Måndagen den 26 mars 19:20
Robert Wikman
Åkeshovs BK
Söndagen den 18 mars 10:00
Roger Andersson
BK Smile (n)
Lördagen den 24 mars 10:00
Roger Kurén
Sigma BK
Söndagen den 25 mars 19:20
Roger Tocklin
United BC
Söndagen den 11 mars 19:20
Söndagen den 18 mars 19:20
Roger Wilhelmsson
Playbowl Club Åkeshov
Tisdagen den 27 mars 20:30
Ronny Larsson
KK Strike
Tisdagen den 27 mars 18:00
Rose-Marie Malmenklint
Playbowl Club Åkeshov
Tisdagen den 27 mars 18:00
Sandra Arestav
B-K Eva
Tisdagen den 13 mars 19:20
Sanna Tetri
Team Edsbacka BC
Söndagen den 11 mars 10:00
Söndagen den 25 mars 19:20
Sebastian Hahne
BK Kransen (n)
Måndagen den 27 februari 19:20
Lördagen den 24 mars 10:00
Simo Saareks
BK Raa
Måndagen den 12 mars 19:20
Sofi Treiberg
Åkeshovs BK
Tisdagen den 27 mars 20:30
Staffan Wihlborg
BwK Ankaret
Tisdagen den 13 mars 19:20
Stefan Blomquist
Täby BwK
Söndagen den 11 mars 19:20
Stefan Fogelström
Åkeshovs BK
Tisdagen den 27 mars 18:00
Stefan Löfström
Stureby BK
Söndagen den 11 mars 19:20
Stefan Ohlsson
Team Sollentuna
Söndagen den 11 mars 10:00
Stefan Persson
S:t Eriks Bowlingförening
Måndagen den 5 mars 19:20
Stefan Sandblom
NBC Gullmarsplan BC
Måndagen den 5 mars 19:20
Sten Olsson
BC Pegasus
Torsdagen den 22 mars 13:00
Stene Andersson
Split Happens BK
Tisdagen den 13 mars 19:20
Lördagen den 24 mars 10:00
Stig Larsson
Handens BK
Onsdagen den 28 mars 19:20
Stig Nilsson
KK Strike
Tisdagen den 27 mars 18:00
Susanne Olsson
Hammarby IF BF
Söndagen den 18 mars 10:00
Susanne Thessén
NBC Gullmarsplan BC
Måndagen den 19 mars 19:20
Sven Ericsson
Hovet Old Boys BK
Tisdagen den 27 mars 18:00
Sven-Olov Larsson
KK Strike
Tisdagen den 27 mars 18:00
Sven-Olov Sjölund
BwK Ankaret
Lördagen den 10 mars 10:00
Söndagen den 18 mars 10:00
Szczepan Drapsa
BK Ax
Söndagen den 11 mars 19:20
Måndagen den 26 mars 19:20
Theresia Jatta Köhlin
NBC Gullmarsplan BC
Måndagen den 19 mars 19:20
Thomas Andersson
AIK
Måndagen den 19 mars 19:20
Thomas Hörnberg
NBC Gullmarsplan BC
Tisdagen den 20 mars 19:20
Thomas Johansson
Pin Club
Söndagen den 4 mars 10:00
Thomas Larsson
Täby BwK
Måndagen den 5 mars 19:20
Thomas Wallgren
Fredrikshof IF BK
Söndagen den 4 mars 10:00
Tobias Ekström
Zorrow Club
Onsdagen den 28 mars 19:20
Tobias Karlsson
BK Ax
Fredagen den 30 mars 11:30
Tobias Melin
BK Force
Söndagen den 18 mars 19:20
Tomas Lind
BK Ax
Torsdagen den 22 mars 13:00
Måndagen den 26 mars 19:20
Tommi Soveri
Fyrishof BK
Måndagen den 5 mars 19:20
Tommy Axelsson
Pin Club
Söndagen den 4 mars 10:00
Tommy Jern
AIK
Måndagen den 26 mars 19:20
Tommy Johannesson
Aftonbladets IK
Måndagen den 12 mars 19:20
Måndagen den 26 mars 19:20
Tommy Stenqvist
Pin Club
Söndagen den 4 mars 10:00
Tommy Wendel
Stureby BK
Fredagen den 30 mars 14:30
Torbjörn Jensen
Fredrikshof IF BK
Söndagen den 4 mars 10:00
Tore Andersson
Scania IF Södertälje (n)
Söndagen den 11 mars 19:20
Torgny Löfgren
BK Arkos
Tisdagen den 27 mars 18:00
Veijo Seppänen
Team Södertälje BK
Söndagen den 25 mars 10:00
Fredagen den 30 mars 11:30
Vesa Heinonen
BwK Ankaret
Lördagen den 10 mars 10:00
Torsdagen den 22 mars 13:00
Victor Erlandsson
KK Strike
Tisdagen den 27 mars 20:30
Victor Forss
Matteus-Pojkarna BK
Tisdagen den 20 mars 19:20
Fredagen den 30 mars 11:30
Vijay Thuphal Nagaraja Iyengar
Järnvägarnas Idrotts & FF Hagalund
Lördagen den 10 mars 10:00
Måndagen den 26 mars 19:20
Walter Feldhofer
Hammarby IF BF
Söndagen den 11 mars 10:00
Zoë Trender
B-K Eva
Söndagen den 18 mars 19:20
Åke Adelstrand
BK Amiki
Tisdagen den 13 mars 19:20
Söndagen den 25 mars 19:20
Åke Erlandsson
Playbowl Club Åkeshov
Tisdagen den 27 mars 20:30
Åke Hofvander
Team Sollentuna
Söndagen den 11 mars 10:00
Söndagen den 25 mars 19:20
Åke Nilsson
Hellas BK
Söndagen den 25 mars 19:20
Onsdagen den 28 mars 19:20
Åke Pettersson
Farsta Bowlingklubb
Lördagen den 10 mars 10:00
Åsa Myrén
BK Prime Sthlm
Måndagen den 12 mars 19:20
TOTALT: 270 SPELARE
BÖRSLISTAN AKTUELL SÄSONG
HCP HERR
HCP DAM
50+
60+
70+
UNGDOM
JUNIOR
KLUBBAR
300-SERIER I ST-MÄST
De tio senaste 300-serierna i ST-Mäst visas nedan.
Datum/Tävling
Spelare
2024-04-22
Börjerullen 2024
Robert Collin
Team Sollentuna
2024-03-09
Finalspel - 2023-2024
Alvin Kvarnström
AIK BK
2024-03-08
Finalspel - 2023-2024
Zebastian Söder
AIK BK
2023-11-26
Gullmarsfighten 2023
Mattias Persson
Täby BwK
2023-11-26
Mälarmästerskapet 2023
Elliot Crosby
AIK BK
2023-11-23
Gullmarsfighten 2023
Lars Andersson
Vendelsö BK
2023-11-19
Mälarmästerskapet 2023
Jerry Ekman-Wogel
Stureby BK
2023-11-09
Gullmarsfighten 2023
Robert Myrén
BK Ax
2023-08-05
Skärgårdspokalen 2023
Marcus Tidbeck
Stureby BK
2023-05-30
Sjöslaget 2023
Jonas Gimhag
Hammarby IF BF