Start
Anmälan
Format
Tidigare
ST-Mäst 2024-2025
ST-Mäst 2023-2024
ST-Mäst 2022-2023
ST-Mäst 2020-2021
ST-Mäst 2019-2020
ST-Mäst 2018-2019
ST-Mäst 2017-2018
ST-Mäst 2016-2017
ST-Mäst 2015-2016
ST-Mäst 2014-2015
Kontakt
Anmälda spelare för Rinkebyträffen 2009
<< Tillbaka
Arrangeras av:
Rinkeby Bowling
Telefon:
08-761 04 00
E-mail:
rinkebybowling@comhem.se
Hemsida:
web.comhem.se/rinkebybowling/
Följande spelare är anmälda till denna tävling just nu:
Namn
Klubb
Start
Alexander Mavrikakis
Sundbybergs IK
Fredagen den 15 maj 19:00
Altti Mattila
Hammarby IF BF
Torsdagen den 4 juni 19:00
Lördagen den 6 juni 12:00
Anders Norén
Sigma BK
Fredagen den 24 april 19:00
Onsdagen den 3 juni 19:00
Andreas Ekhamre
Hammarby IF BF
Lördagen den 2 maj 12:00
Lördagen den 30 maj 12:00
Anette Karlsson
Sollentuna BwK
Fredagen den 24 april 19:00
Anetthe Hallberg
Åkeshovs BK
Lördagen den 2 maj 12:00
Anna Britt Eklund
Team Södertälje BK
Tisdagen den 26 maj 19:00
Anneli Dahlgren
Sollentuna BwK
Lördagen den 30 maj 12:00
Annette Hofvander
Team Sollentuna
Lördagen den 30 maj 12:00
Annica Nymark
B-K Eva
Lördagen den 30 maj 12:00
Antonino Caruso
Djurgårdens IF Bowlingförening
Onsdagen den 20 maj 19:00
Ari Kurittu
Eira BK
Onsdagen den 13 maj 19:00
Måndagen den 1 juni 19:00
Arne Hellberg
KK Träff
Fredagen den 15 maj 19:00
Söndagen den 31 maj 12:00
Barbro Nilsson
PBK Frövi (h)
Lördagen den 6 juni 12:00
Barbro Sjöberg
FOC Farsta (n)
Torsdagen den 4 juni 19:00
Bengt Moquist
KK Träff
Tisdagen den 12 maj 19:00
Bengt Åke Holmblad
Vendelsö BK
Fredagen den 17 april 19:00
Bernt Axelsson
Järnvägarnas Idrotts & FF Hagalund
Tisdagen den 12 maj 19:00
Onsdagen den 20 maj 19:00
Bert Andersson
BK Runan
Fredagen den 15 maj 19:00
Torsdagen den 4 juni 19:00
Birgitta Göthe
Värtans IK
Lördagen den 9 maj 11.00
Björn Hagberg
Vendelsö BK
Fredagen den 17 april 19:00
Bo Arenstam
Vendelsö BK
Söndagen den 7 juni 12:00
Bo Johansson
BK Brio
Måndagen den 1 juni 19:00
Bo Lindgren
Team Södertälje BK
Lördagen den 2 maj 12:00
Tisdagen den 26 maj 19:00
Boris Olsson
Åkeshovs BK
Lördagen den 2 maj 12:00
Brita Augustinson
BK Qvinns
Lördagen den 30 maj 12:00
Camilla Vainikka Eklund
BK Mistral (n)
Lördagen den 2 maj 12:00
Ceved Karlsson
Vendelsö BK
Tisdagen den 26 maj 19:00
Christer Byström
Fyrishof BK
Måndagen den 1 juni 19:00
Torsdagen den 4 juni 19:00
Christer Eklund
BK Amiki
Måndagen den 1 juni 19:00
Christer Magnusson
KK Träff
Tisdagen den 12 maj 19:00
Christer Rylander
Varta BK
Fredagen den 24 april 19:00
Fredagen den 5 juni 19:00
Christian Thorén
BK Ax
Fredagen den 22 maj 19:00
Onsdagen den 3 juni 19:00
Christian Ådefjäll
Vendelsö BK
Fredagen den 17 april 19:00
Christina Olsson
BK Mistral (n)
Lördagen den 2 maj 12:00
Christopher Eklund
Stureby BK
Måndagen den 1 juni 19:00
Claes Andersson
IFK Umeå
Fredagen den 15 maj 19:00
Claes Parmland
Matteus-Pojkarna BK
Lördagen den 6 juni 12:00
Dag Jingstål
Järnvägarnas Idrotts & FF Hagalund
Tisdagen den 12 maj 19:00
Torsdagen den 4 juni 19:00
Dagny Holmroos
Märsta BK (n)
Fredagen den 24 april 19:00
Onsdagen den 3 juni 19:00
Dan Ronström
BS 23
Fredagen den 22 maj 19:00
Daniel Larsson
BwK Ankaret
Onsdagen den 3 juni 19:00
Daniel Norström
Vendelsö BK
Fredagen den 17 april 19:00
Daniel Sveholm
BK Ax
Onsdagen den 3 juni 19:00
Torsdagen den 4 juni 19:00
Dennis Andersson
Matteus-Pojkarna BK
Onsdagen den 13 maj 19:00
Dennis Falk
Matteus-Pojkarna BK
Lördagen den 30 maj 12:00
Torsdagen den 4 juni 19:00
Dimitris Savvakis
BK Raa
Onsdagen den 13 maj 19:00
Eddie Jensen
BK Raa
Onsdagen den 13 maj 19:00
Eivor Flygar
BK Råsunda Bowling (n)
Fredagen den 15 maj 19:00
Söndagen den 31 maj 12:00
Elin Granström
BK Prime Sthlm
Lördagen den 9 maj 11.00
Emil Ronström
BS 23
Fredagen den 22 maj 19:00
Emma Löfström
B-K Eva
Söndagen den 10 maj 12:00
Eva Nyholm Jönsson
Kings Pin BK
Tisdagen den 12 maj 19:00
Lördagen den 30 maj 12:00
Eva Sandgren
Hellas BK
Torsdagen den 4 juni 19:00
Eva Tholf
B-K Eva
Måndagen den 1 juni 19:00
Fanny Lindahl
AIK BK
Måndagen den 1 juni 19:00
Folke Johansson
KK Strike
Lördagen den 2 maj 12:00
Söndagen den 31 maj 12:00
Fredrik Berg
Sigma BK
Fredagen den 24 april 19:00
Gun Alström
BK Raa
Lördagen den 30 maj 12:00
Gunnar Fryckstrand
Team Blue BK
Fredagen den 24 april 19:00
Gunnar Moquist
KK Träff
Tisdagen den 12 maj 19:00
Söndagen den 31 maj 12:00
Göran Skog
BK Raa
Onsdagen den 13 maj 19:00
Hans Arnell
BK Raa
Söndagen den 10 maj 12:00
Tisdagen den 12 maj 19:00
Hans Dahlqvist
BwK Ankaret
Måndagen den 1 juni 19:00
Hans Modh
BK Raa
Onsdagen den 13 maj 19:00
Söndagen den 7 juni 12:00
Hans Thorén
BK Raa
Fredagen den 22 maj 19:00
Onsdagen den 3 juni 19:00
Hans Östlund
BwK Ankaret
Måndagen den 1 juni 19:00
Helene Fischbach
BK Prime Sthlm
Tisdagen den 26 maj 19:00
Henrik Ronström
AIK
Fredagen den 22 maj 19:00
Henry Lager
BK Frisk
Tisdagen den 26 maj 19:00
Söndagen den 7 juni 12:00
Hilding Segerfjord
Handens BK
Tisdagen den 26 maj 19:00
Håkan Ekström
BK Amiki
Måndagen den 1 juni 19:00
Ian Robinson
AIK BK
Onsdagen den 20 maj 19:00
Inger Norremo
B-K Eva
Söndagen den 10 maj 12:00
Ingrid Lindberg
Djurgårdens IF Bowlingförening
Tisdagen den 26 maj 19:00
Jan Carlsson
BK Råsunda Bowling (n)
Onsdagen den 20 maj 19:00
Måndagen den 1 juni 19:00
Jan-Erik Stensson
BK Amiki
Fredagen den 8 maj 19:00
Fredagen den 15 maj 19:00
Lördagen den 30 maj 12:00
Onsdagen den 3 juni 19:00
Jan-Ove Lindblad
KK Träff
Tisdagen den 12 maj 19:00
Söndagen den 31 maj 12:00
Jesper Gref
BK Raa
Onsdagen den 13 maj 19:00
Jimmy Bengtson
Team Edsbacka BC
Onsdagen den 3 juni 19:00
Joel Lindström
Playbowl Club Åkeshov
Lördagen den 2 maj 12:00
Onsdagen den 3 juni 19:00
Joel Pirhi
IK Makkabi
Lördagen den 30 maj 12:00
Torsdagen den 4 juni 19:00
Johan Höglund
BK Rudbeck
Söndagen den 31 maj 12:00
Johan Sjöstedt
Umeå IK BF
Fredagen den 22 maj 19:00
Jonas Emretzon
S:t Eriks Bowlingförening
Onsdagen den 3 juni 19:00
Jonas Gimhag
Hammarby IF BF
Onsdagen den 3 juni 19:00
Jonas Lindström
Vendelsö BK
Fredagen den 17 april 19:00
Jonas Lönnberg
Team Edsbacka BC
Fredagen den 15 maj 19:00
Onsdagen den 20 maj 19:00
Jouko Törnudd
BwK Ankaret
Fredagen den 24 april 19:00
Tisdagen den 28 april 19.00
Fredagen den 8 maj 19:00
Lördagen den 9 maj 11.00
Lördagen den 6 juni 12:00
Jörgen Ek
Fyrishof BK
Söndagen den 7 juni 12:00
Jörgen Samuelsson
Team Edsbacka BC
Söndagen den 7 juni 12:00
Karl-Erik Jansson
BK Raa
Onsdagen den 13 maj 19:00
Karl-Johan Mattsson
Hammarby IF BF
Lördagen den 30 maj 12:00
Söndagen den 31 maj 12:00
Katrin Fahlström
Hammarby IF BF
Söndagen den 31 maj 12:00
Söndagen den 7 juni 12:00
Keijo Perälä
Djurgårdens IF Bowlingförening
Torsdagen den 4 juni 19:00
Kenneth Aspögård
Hammarby IF BF
Måndagen den 1 juni 19:00
Kenneth Stahlén
Djurgårdens IF Bowlingförening
Torsdagen den 4 juni 19:00
Kent Brolin
Team X-Bowlers BC
Söndagen den 31 maj 12:00
Kent Persson
Järnvägarnas Idrotts & FF Hagalund
Tisdagen den 26 maj 19:00
Söndagen den 31 maj 12:00
Kent Wäppling
Mini Arccus Club
Måndagen den 1 juni 19:00
Kenth Ericsson
BK Amiki
Måndagen den 1 juni 19:00
Kersti Sundström
AIK BK
Torsdagen den 4 juni 19:00
Kia Horn
BK Wictoria (n)
Lördagen den 2 maj 12:00
Kicki Ovestad
BK Runan
Torsdagen den 4 juni 19:00
Kjell Andersson
BK Raa
Onsdagen den 13 maj 19:00
Kjell Gustavsson
BK Runan
Lördagen den 30 maj 12:00
Kjell Isaksson
BK Ax
Fredagen den 24 april 19:00
Tisdagen den 28 april 19.00
Fredagen den 8 maj 19:00
Lördagen den 9 maj 11.00
Måndagen den 1 juni 19:00
Onsdagen den 3 juni 19:00
Kristina Byström
Vendelsö BK
Lördagen den 30 maj 12:00
Lars Andersson
Vendelsö BK
Fredagen den 17 april 19:00
Lars Bylin
BK Fram (n)
Fredagen den 8 maj 19:00
Lars Fredriksson
Vendelsö BK
Fredagen den 17 april 19:00
Lars Jidler
BK Wictoria (n)
Onsdagen den 20 maj 19:00
Lars Lundberg
KK Träff
Tisdagen den 12 maj 19:00
Leea Helin
BwK Ankaret
Fredagen den 24 april 19:00
Leif Eklund
BK Amiki
Måndagen den 1 juni 19:00
Leif Mörkfors
Rigel/Domnarvets BS
Måndagen den 1 juni 19:00
Söndagen den 7 juni 12:00
Leif Sjöberg
Hammarby IF BF
Torsdagen den 4 juni 19:00
Lena Thurn
DN-Expressens IF
Onsdagen den 3 juni 19:00
Lennart Andersson
Team Södertälje BK
Lördagen den 2 maj 12:00
Tisdagen den 26 maj 19:00
Lennart Götelid
BK Runan
Lördagen den 30 maj 12:00
Söndagen den 7 juni 12:00
Lennart Runström
Team Södertälje BK
Lördagen den 2 maj 12:00
Leo Luoma
Vendelsö BK
Lördagen den 2 maj 12:00
Fredagen den 22 maj 19:00
Lieselotte Boström
BK Råsunda Bowling (n)
Onsdagen den 20 maj 19:00
Lina Flygar
BK Wäsbygnistan (n)
Fredagen den 15 maj 19:00
Söndagen den 31 maj 12:00
Linda Tormodsrud
Östhammars BS (n)
Fredagen den 24 april 19:00
Lisbeth Karlsson
BK Råsunda Bowling (n)
Tisdagen den 12 maj 19:00
Söndagen den 31 maj 12:00
Madelene Gimhag
BwK Dax
Onsdagen den 3 juni 19:00
Magnus Evermo
Vendelsö BK
Fredagen den 17 april 19:00
Magnus Lütz
BK Runan
Fredagen den 15 maj 19:00
Malin Gref
AIK BK
Onsdagen den 13 maj 19:00
Malin Hessing
B-K Eva
Tisdagen den 26 maj 19:00
Malin Svensson
AIK BK
Onsdagen den 20 maj 19:00
Marie Bergkvist
Allmänna BK
Fredagen den 8 maj 19:00
Marie Lindgren
Östhammars BS (n)
Torsdagen den 4 juni 19:00
Marie-Louise Östman
Östhammars BS (n)
Tisdagen den 28 april 19.00
Tisdagen den 12 maj 19:00
Martin Wallin
BK Ax
Tisdagen den 26 maj 19:00
Mats Sjöberg
BK Taggen
Söndagen den 10 maj 12:00
Mattias Persson
Täby BwK
Lördagen den 30 maj 12:00
Michael Haenflein
Playbowl Club Åkeshov
Lördagen den 2 maj 12:00
Michael Johansson
Team Edsbacka BC
Onsdagen den 3 juni 19:00
Mikael Gimhag
BwK Dax
Onsdagen den 3 juni 19:00
Mikael Holmblad
Vendelsö BK
Fredagen den 17 april 19:00
Mikael Olsson
BwK Ankaret
Torsdagen den 4 juni 19:00
Mikail Andersson
Sundbybergs IK
Onsdagen den 13 maj 19:00
Olle Kriström
Västerås SK BK
Torsdagen den 4 juni 19:00
Oscar Nyholm-Westberg
Team Södertälje BK
Lördagen den 2 maj 12:00
Osvaldo Fernández
Sigma BK
Lördagen den 30 maj 12:00
Söndagen den 7 juni 12:00
Pantili Pantilis
Eira BK
Onsdagen den 13 maj 19:00
Pasi Pirinen
Eira BK
Onsdagen den 13 maj 19:00
Patrik Goldberg
Värtans IK
Söndagen den 31 maj 12:00
Söndagen den 7 juni 12:00
Patrik Hillborg
Matteus-Pojkarna BK
Lördagen den 30 maj 12:00
Per Nyholm Jönsson
Kings Pin BK
Tisdagen den 12 maj 19:00
Lördagen den 30 maj 12:00
Per Ola Westerhaug
Kings Pin BK
Lördagen den 30 maj 12:00
Pertti Huhtala
Eira BK
Onsdagen den 13 maj 19:00
Peter Fredriksson
BK Amiki
Fredagen den 17 april 19:00
Peter Kroner
AIK BK
Lördagen den 6 juni 12:00
Peter Larzon
Järnvägarnas Idrotts & FF Hagalund
Tisdagen den 26 maj 19:00
Peter Sandberg
BK Raa
Onsdagen den 13 maj 19:00
Peter Schell
Vendelsö BK
Fredagen den 17 april 19:00
Pierre Kadin
Märsta BK (n)
Fredagen den 24 april 19:00
Onsdagen den 3 juni 19:00
Pål Stål
Delta 72
Söndagen den 10 maj 12:00
Måndagen den 1 juni 19:00
Pär Larsson
Östhammars BS (n)
Fredagen den 24 april 19:00
Rakel Norberg
Hammarby IF BF
Fredagen den 5 juni 19:00
Reino Saari
BK Raa
Onsdagen den 13 maj 19:00
Richard Andersson
BwK Ankaret
Söndagen den 31 maj 12:00
Torsdagen den 4 juni 19:00
Robert Myrén
BK Ax
Tisdagen den 26 maj 19:00
Torsdagen den 4 juni 19:00
Robert Olofsson
Vendelsö BK
Fredagen den 17 april 19:00
Robert Wikman
Åkeshovs BK
Söndagen den 31 maj 12:00
Robin Svanberg
Fyrishof BK
Söndagen den 7 juni 12:00
Roger Holm
Fredrikshof IF BK
Fredagen den 24 april 19:00
Ronny Sandgren
Vendelsö BK
Söndagen den 10 maj 12:00
Rose-Marie Malmros
Team Sollentuna
Lördagen den 30 maj 12:00
Söndagen den 7 juni 12:00
Sari Johansson
Sollentuna BwK
Onsdagen den 3 juni 19:00
Sebastian Graveleij
Sundbybergs IK
Onsdagen den 20 maj 19:00
Söndagen den 7 juni 12:00
Simona Bergström
BK Taggen
Söndagen den 10 maj 12:00
Staffan Vistrand
Vendelsö BK
Lördagen den 2 maj 12:00
Stefan Ohlsson
Team Sollentuna
Lördagen den 30 maj 12:00
Stefan Persson
Hellas BK
Fredagen den 17 april 19:00
Sten Larsson
BK Runan
Söndagen den 31 maj 12:00
Stig Larsson
Handens BK
Tisdagen den 26 maj 19:00
Susanne Olsson
Hammarby IF BF
Lördagen den 30 maj 12:00
Söndagen den 31 maj 12:00
Susanne Wilhelmsson
Tyresö BK
Lördagen den 30 maj 12:00
Sven Fredriksson
Vendelsö BK
Fredagen den 17 april 19:00
Sven-Olov Sjölund
BwK Ankaret
Fredagen den 24 april 19:00
Tage Hammerman
Pocket Club
Söndagen den 7 juni 12:00
Teuvo Honkanen
Djurgårdens IF Bowlingförening
Torsdagen den 4 juni 19:00
Thomas Andersson
AIK
Söndagen den 10 maj 12:00
Thomas Englund
Värtans IK
Torsdagen den 4 juni 19:00
Thomas Wallgren
Fredrikshof IF BK
Fredagen den 8 maj 19:00
Tibor Krauss
Team Södertälje BK
Söndagen den 10 maj 12:00
Tobias Ekström
Zorrow Club
Fredagen den 15 maj 19:00
Tobias Hallberg
Åkeshovs BK
Lördagen den 2 maj 12:00
Tomas Lind
BK Ax
Fredagen den 24 april 19:00
Söndagen den 7 juni 12:00
Tomas Mohlin
Hammarby IF BF
Lördagen den 2 maj 12:00
Fredagen den 15 maj 19:00
Söndagen den 31 maj 12:00
Måndagen den 1 juni 19:00
Tomas Wogel
Tyresö BK
Tisdagen den 26 maj 19:00
Tommy Blom
Hammarby IF BF
Fredagen den 5 juni 19:00
Tommy Jern
AIK
Söndagen den 31 maj 12:00
Tommy Nilsson
Sollentuna BwK
Onsdagen den 3 juni 19:00
Torbjörn Jensen
Fredrikshof IF BK
Torsdagen den 4 juni 19:00
Torbjörn Östling
Sollentuna BwK
Onsdagen den 3 juni 19:00
Torsten Gustavsson
BwK Ankaret
Måndagen den 1 juni 19:00
Tuula Törnudd
BwK Ankaret
Lördagen den 9 maj 11.00
Ulla Hansson
DN-Expressens IF
Söndagen den 10 maj 12:00
Vavva Gimhag
BwK Dax
Onsdagen den 3 juni 19:00
Vesa Heinonen
BwK Ankaret
Tisdagen den 28 april 19.00
Tisdagen den 12 maj 19:00
Viwi-Ann Israelsson
PBK Strike
Lördagen den 2 maj 12:00
Walter Feldhofer
Hammarby IF BF
Tisdagen den 12 maj 19:00
Wolfgang Palm von Holt
Fredrikshof IF BK
Fredagen den 24 april 19:00
Fredagen den 5 juni 19:00
Åke Hofvander
Team Sollentuna
Lördagen den 30 maj 12:00
Åsa Myrén
BK Prime Sthlm
Torsdagen den 4 juni 19:00
Åsa Wetterlund
Stånga IF
Tisdagen den 26 maj 19:00
Torsdagen den 4 juni 19:00
TOTALT: 211 SPELARE
BÖRSLISTAN AKTUELL SÄSONG
HCP HERR
HCP DAM
50+
60+
70+
UNGDOM
JUNIOR
KLUBBAR
300-SERIER I ST-MÄST
De tio senaste 300-serierna i ST-Mäst visas nedan.
Datum/Tävling
Spelare
2024-05-19
Sjöslaget 2024
Zebastian Söder
AIK BK
2024-04-22
Börjerullen 2024
Robert Collin
Team Sollentuna
2024-03-09
Finalspel - 2023-2024
Alvin Kvarnström
AIK BK
2024-03-08
Finalspel - 2023-2024
Zebastian Söder
AIK BK
2023-11-26
Gullmarsfighten 2023
Mattias Persson
Täby BwK
2023-11-26
Mälarmästerskapet 2023
Elliot Crosby
AIK BK
2023-11-23
Gullmarsfighten 2023
Lars Andersson
Vendelsö BK
2023-11-19
Mälarmästerskapet 2023
Jerry Ekman-Wogel
Stureby BK
2023-11-09
Gullmarsfighten 2023
Robert Myrén
BK Ax
2023-08-05
Skärgårdspokalen 2023
Marcus Tidbeck
Stureby BK