Start
Anmälan
Format
Tidigare
ST-Mäst 2024-2025
ST-Mäst 2023-2024
ST-Mäst 2022-2023
ST-Mäst 2020-2021
ST-Mäst 2019-2020
ST-Mäst 2018-2019
ST-Mäst 2017-2018
ST-Mäst 2016-2017
ST-Mäst 2015-2016
ST-Mäst 2014-2015
Kontakt
Anmälda spelare för Höstslanten 2009
<< Tillbaka
Arrangeras av:
Högdalens BowlingPalatz
Telefon:
08-99 68 67
E-mail:
hogdalen@bowlingpalatzet.se
Hemsida:
www.bowlingpalatzet.se
Följande spelare är anmälda till denna tävling just nu:
Namn
Klubb
Start
Altti Mattila
Hammarby IF BF
Lördagen den 5 december 16:00
Tisdagen den 15 december 20:00
Anders Agnefalk
KK Träff
Lördagen den 5 december 10:00
Anders Friman
Djurgårdens IF Bowlingförening
Söndagen den 3 januari 13:00
Anders Holm
Team Sollentuna
Måndagen den 21 december 19:00
Anders Norén
Sigma BK
Lördagen den 12 december 10:00
Anders Öhman
Bokaj 76
Lördagen den 2 januari 10:00
Andreas Ekhamre
Hammarby IF BF
Lördagen den 12 december 10:00
Anette Blomquist
DN-Expressens IF
Söndagen den 13 december 10:00
Anette Karlsson
Sollentuna BwK
Söndagen den 27 december 16:00
Anetthe Hallberg
Åkeshovs BK
Söndagen den 27 december 10:00
Ann-Christin Knichter
Djurgårdens IF Bowlingförening
Söndagen den 3 januari 13:00
Anna Andersson
B-K Eva
Tisdagen den 15 december 20:00
Lördagen den 2 januari 10:00
Anne Piri-Karlsson
FOC Farsta (n)
Lördagen den 5 december 16:00
Anneli Dahlgren
Sollentuna BwK
Söndagen den 27 december 10:00
Anneli Juhlin
NBC Gullmarsplan BC
Söndagen den 3 januari 13:00
Annelie Nylund
Hammarby IF BF
Söndagen den 13 december 16:00
Annette Hofvander
Team Sollentuna
Söndagen den 27 december 10:00
Annica Nymark
B-K Eva
Tisdagen den 15 december 20:00
Annika Kilander
BK Prime Sthlm
Lördagen den 2 januari 10:00
Antonino Caruso
Djurgårdens IF Bowlingförening
Tisdagen den 15 december 20:00
Måndagen den 28 december 19:00
Arne Hellberg
KK Träff
Lördagen den 5 december 10:00
Söndagen den 3 januari 19:00
Arne Jonasson
BK Amiki
Lördagen den 5 december 10:00
Barbro Nilsson
PBK Frövi (h)
Lördagen den 5 december 16:00
Barbro Sjöberg
FOC Farsta (n)
Lördagen den 5 december 16:00
Bengt Gellborn
Farsta Bowlingklubb
Lördagen den 12 december 13:00
Bengt Moquist
KK Träff
Lördagen den 5 december 10:00
Bengt Åke Holmblad
Vendelsö BK
Söndagen den 6 december 17:00
Berndt Lindberg
BK Smile (n)
Lördagen den 12 december 13:00
Bernt Axelsson
Järnvägarnas Idrotts & FF Hagalund
Söndagen den 20 december 17:00
Bert Andersson
BK Runan
Lördagen den 19 december 10:00
Bert Filen
FOC Farsta (n)
Lördagen den 5 december 16:00
Birgitta Heron
DN-Expressens IF
Söndagen den 27 december 10:00
Björn Nordbäck
KK Träff
Lördagen den 5 december 10:00
Bo Andersson
Split Happens BK
Lördagen den 12 december 10:00
Bo Arenstam
Vendelsö BK
Lördagen den 2 januari 13:00
Bo Johansson
BK Brio
Söndagen den 20 december 17:00
Bo Magnusson
BK Smile (n)
Lördagen den 12 december 13:00
Boris Olsson
Åkeshovs BK
Lördagen den 2 januari 10:00
Brita Augustinson
BK Qvinns
Söndagen den 27 december 10:00
Britt Pettersson
FOC Farsta (n)
Lördagen den 5 december 16:00
Camilla Vainikka Eklund
BK Mistral (n)
Söndagen den 27 december 10:00
Caroline Innergård
Hammarby IF BF
Lördagen den 2 januari 10:00
Catrin Tocklin
United BC
Söndagen den 6 december 13:00
Charles Nylund
BK Käglan
Söndagen den 13 december 16:00
Lördagen den 2 januari 13:00
Christer Eklund
BK Amiki
Måndagen den 28 december 19:00
Christer Liedholm
Fredrikshof IF BK
Söndagen den 6 december 17:00
Christer Lundborg
BK Smile (n)
Lördagen den 12 december 13:00
Christer Magnusson
KK Träff
Lördagen den 5 december 10:00
Christer Richnau
BK Runan
Lördagen den 19 december 10:00
Christer Rylander
Varta BK
Tisdagen den 15 december 20:00
Måndagen den 21 december 19:00
Måndagen den 28 december 19:00
Lördagen den 2 januari 10:00
Christian Holmberg
NBC Gullmarsplan BC
Söndagen den 3 januari 13:00
Christian Thorén
BK Ax
Söndagen den 27 december 10:00
Söndagen den 3 januari 13:00
Christina Olsson
BK Mistral (n)
Lördagen den 2 januari 10:00
Christina Trossvik
Sollentuna BwK
Söndagen den 27 december 10:00
Christina Trujillo
B-K Eva
Söndagen den 27 december 16:00
Söndagen den 3 januari 16:00
Christopher Eklund
Stureby BK
Söndagen den 13 december 16:00
Måndagen den 21 december 19:00
Christopher Öberg
SK Nova
Måndagen den 21 december 19:00
Claes Andersson
IFK Umeå
Söndagen den 3 januari 19:00
Claes Parmland
Matteus-Pojkarna BK
Söndagen den 20 december 14:00
Claes Wagelin Gauffin
Stånga IF
Söndagen den 27 december 16:00
Måndagen den 28 december 19:00
Curt Andersson
Pocket Club
Lördagen den 2 januari 13:00
Söndagen den 3 januari 16:00
Dag Jingstål
Järnvägarnas Idrotts & FF Hagalund
Söndagen den 20 december 17:00
Dagny Holmroos
Märsta BK (n)
Lördagen den 12 december 10:00
Daniel De Frutos
Sundbybergs IK
Söndagen den 6 december 17:00
Daniel Larsson
BwK Ankaret
Måndagen den 21 december 19:00
Daniel Norström
Vendelsö BK
Söndagen den 6 december 17:00
Daniel Strömberg
Sundbybergs IK
Söndagen den 13 december 10:00
Dennis Eklund
Stureby BK
Måndagen den 28 december 19:00
Lördagen den 2 januari 10:00
Eivor Flygar
BK Råsunda Bowling (n)
Söndagen den 27 december 16:00
Elisabeth Wallin
BK Enjoy
Söndagen den 27 december 10:00
Lördagen den 2 januari 10:00
Emma Löfström
B-K Eva
Söndagen den 6 december 17:00
Eric Andreassen
KK Träff
Lördagen den 5 december 10:00
Erik Andersin
Stureby BK
Måndagen den 28 december 19:00
Eva Nyholm Jönsson
Kings Pin BK
Söndagen den 13 december 13:00
Eva Sandgren
Hellas BK
Söndagen den 6 december 17:00
Eva Tholf
B-K Eva
Lördagen den 12 december 10:00
Evelina Andersin
B-K Eva
Måndagen den 28 december 19:00
Fanny Lindahl
AIK BK
Söndagen den 20 december 17:00
Fredrik Brisling
Matteus-Pojkarna BK
Söndagen den 27 december 10:00
Fredrik Lindman
BK Runan
Söndagen den 27 december 13:00
Gert Sundin
AIK BK
Söndagen den 20 december 17:00
Gunnar Fryckstrand
Team Blue BK
Lördagen den 5 december 10:00
Gunnar Moquist
KK Träff
Lördagen den 5 december 10:00
Göran Stoor
Sigma BK
Söndagen den 27 december 13:00
Hans Andersson
DN-Expressens IF
Söndagen den 27 december 13:00
Hans Arnell
BK Raa
Söndagen den 6 december 17:00
Söndagen den 27 december 13:00
Hans Dahlqvist
BwK Ankaret
Lördagen den 2 januari 10:00
Hans Fredén
Hammarby IF BF
Måndagen den 21 december 19:00
Hans Sjöberg
SK Nova
Måndagen den 21 december 19:00
Hans Östlund
BwK Ankaret
Lördagen den 2 januari 10:00
Hans-Åke Carlsson
Högdalens BK (n)
Måndagen den 14 december 17:00
Heikki Salmi
BK Rullarna
Söndagen den 6 december 17:00
Henry Lager
BK Frisk
Söndagen den 20 december 17:00
Hilding Segerfjord
Handens BK
Lördagen den 19 december 10:00
Söndagen den 27 december 13:00
Håkan Ekström
BK Amiki
Söndagen den 13 december 13:00
Ian Robinson
AIK BK
Söndagen den 13 december 13:00
Ingvar Sjögren
BK Ax
Måndagen den 21 december 19:00
Söndagen den 27 december 16:00
Jan-Ove Lindblad
KK Träff
Lördagen den 5 december 10:00
Jens Hallman
Team Edsbacka BC
Söndagen den 27 december 10:00
Söndagen den 3 januari 13:00
Jimmy Lindkvist
BK Amiki
Söndagen den 6 december 13:00
Joel Lindström
Playbowl Club Åkeshov
Måndagen den 21 december 19:00
Joel Pirhi
IK Makkabi
Måndagen den 21 december 19:00
Johan Andersson
BK Kyrk Skövde
Tisdagen den 15 december 20:00
Johan Höglund
BK Rudbeck
Söndagen den 3 januari 19:00
Johan Malmström
BK Amiki
Måndagen den 14 december 17:00
Jonas Emretzon
S:t Eriks Bowlingförening
Lördagen den 12 december 10:00
Söndagen den 27 december 13:00
Jonas Gimhag
Hammarby IF BF
Lördagen den 2 januari 10:00
Jonathan Havstad
S:t Eriks Bowlingförening
Söndagen den 3 januari 13:00
Jonny Groth
KK Strike
Söndagen den 3 januari 13:00
Jouko Törnudd
BwK Ankaret
Söndagen den 20 december 17:00
Söndagen den 27 december 16:00
Jörgen Ek
Fyrishof BK
Söndagen den 3 januari 16:00
Jörgen Samuelsson
Team Edsbacka BC
Måndagen den 14 december 17:00
Måndagen den 21 december 19:00
Kaj Ahlström
KK Strike
Söndagen den 3 januari 13:00
Kamilla Christensen
Sundbybergs IK
Söndagen den 27 december 10:00
Kari Jääskeläinen
KK Träff
Lördagen den 5 december 10:00
Karin Gellborn
Farsta Bowlingklubb
Lördagen den 12 december 13:00
Karl-Axel Emanuelsson
Järnvägarnas Idrotts & FF Hagalund
Söndagen den 20 december 17:00
Karl-Johan Mattsson
Hammarby IF BF
Söndagen den 3 januari 13:00
Katrin Fahlström
Hammarby IF BF
Måndagen den 28 december 19:00
Kenneth Aspögård
Hammarby IF BF
Söndagen den 13 december 13:00
Söndagen den 20 december 17:00
Kenneth Stahlén
Djurgårdens IF Bowlingförening
Lördagen den 12 december 10:00
Måndagen den 28 december 19:00
Kent Persson
Järnvägarnas Idrotts & FF Hagalund
Lördagen den 12 december 13:00
Kent Wäppling
Mini Arccus Club
Lördagen den 2 januari 10:00
Söndagen den 3 januari 16:00
Kenth Ericsson
BK Amiki
Söndagen den 6 december 13:00
Söndagen den 27 december 13:00
Kersti Sundström
AIK BK
Söndagen den 13 december 13:00
Kicki Ovestad
BK Runan
Lördagen den 19 december 10:00
Kim Jonasson
Stureby BK
Måndagen den 21 december 19:00
Kjell Andersson
Aftonbladets IK
Måndagen den 14 december 17:00
Kjell Appelblom
Farsta Bowlingklubb
Lördagen den 5 december 16:00
Kjell Gustavsson
BK Runan
Lördagen den 19 december 10:00
Kjell Isaksson
BK Ax
Söndagen den 6 december 17:00
Söndagen den 20 december 17:00
Söndagen den 27 december 10:00
Söndagen den 27 december 13:00
Kristina Byström
Vendelsö BK
Lördagen den 2 januari 13:00
Kåre Malmström
BK Amiki
Måndagen den 14 december 17:00
Lars Andersson
BK Kyrk Skövde
Tisdagen den 15 december 20:00
Måndagen den 21 december 19:00
Lars Englund
Stureby BK
Lördagen den 12 december 13:00
Måndagen den 28 december 19:00
Lars Ferm
BK Kåess
Söndagen den 27 december 13:00
Lars Johansson
Team X-Bowlers BC
Söndagen den 3 januari 13:00
Lars Lundberg
KK Träff
Lördagen den 5 december 10:00
Lars Öberg
Fredrikshof IF BK
Söndagen den 6 december 17:00
Lars-Erik Forsius
SK Nova
Måndagen den 21 december 19:00
Lars-Erik Karlsson
BK Ax
Måndagen den 28 december 19:00
Leif Eklund
BK Amiki
Söndagen den 6 december 13:00
Söndagen den 13 december 13:00
Måndagen den 21 december 19:00
Leif Olsson
BK Amiki
Måndagen den 21 december 19:00
Leif Sjöberg
Hammarby IF BF
Söndagen den 20 december 17:00
Leif Sundström
AIK BK
Söndagen den 13 december 13:00
Lena Sulkanen
B-K Eva
Söndagen den 20 december 17:00
Måndagen den 28 december 19:00
Lena Thurn
DN-Expressens IF
Lördagen den 2 januari 10:00
Lennart Götelid
BK Runan
Lördagen den 19 december 10:00
Lennart Runström
Team Södertälje BK
Söndagen den 6 december 17:00
Söndagen den 27 december 16:00
Lennart Sjöberg
KK Träff
Söndagen den 6 december 17:00
Leo Luoma
Vendelsö BK
Söndagen den 27 december 13:00
Lieselotte Boström
BK Råsunda Bowling (n)
Lördagen den 2 januari 10:00
Lina Flygar
BK Wäsbygnistan (n)
Söndagen den 27 december 16:00
Linda Sundin
Team Sollentuna
Söndagen den 27 december 16:00
Linus Johannesson
Aftonbladets IK
Måndagen den 14 december 17:00
Lisbeth Karlsson
BK Råsunda Bowling (n)
Söndagen den 3 januari 19:00
Madelene Gimhag
BwK Dax
Lördagen den 2 januari 10:00
Magnus Lütz
BK Runan
Lördagen den 12 december 10:00
Måndagen den 28 december 19:00
Malin Hessing
B-K Eva
Söndagen den 13 december 10:00
Malin Svensson
AIK BK
Söndagen den 13 december 13:00
Marcus Jansson
Farsta Bowlingklubb
Lördagen den 5 december 16:00
Marianne Gimhag
BwK Dax
Lördagen den 2 januari 10:00
Marianne Ljunglöf
DN-Expressens IF
Söndagen den 27 december 10:00
Marlene Larm
Farsta Bowlingklubb
Lördagen den 5 december 16:00
Mats Rolin
Djurgårdens IF Bowlingförening
Måndagen den 28 december 19:00
Mats Weywadt
AIK
Söndagen den 13 december 13:00
Mattias Persson
Täby BwK
Lördagen den 19 december 10:00
Matts Juthagen
BK 66
Söndagen den 6 december 17:00
Michael Haenflein
Playbowl Club Åkeshov
Lördagen den 5 december 10:00
Lördagen den 12 december 10:00
Michael Johansson
Team Edsbacka BC
Söndagen den 6 december 17:00
Mikael Gimhag
BwK Dax
Lördagen den 2 januari 10:00
Mikael Holmblad
Vendelsö BK
Måndagen den 28 december 19:00
Mikael Paulmann
FOC Farsta (n)
Lördagen den 5 december 16:00
Mikael Söderquist
S:t Eriks Bowlingförening
Söndagen den 13 december 13:00
mikaela stenius
BK Wäsbygnistan (n)
Söndagen den 27 december 13:00
Monica Hellberg
BK Trippel
Söndagen den 13 december 16:00
Nicklas Lundgren
SK Nova
Måndagen den 21 december 19:00
Ola Linderhjelm
Djurgårdens IF Bowlingförening
Lördagen den 5 december 16:00
Olle Kriström
Västerås SK BK
Lördagen den 5 december 16:00
Oscar Nyholm-Westberg
Team Södertälje BK
Söndagen den 13 december 13:00
Osvaldo Fernández
Sigma BK
Söndagen den 27 december 13:00
Lördagen den 2 januari 13:00
Patric Johansson
Team Edsbacka BC
Söndagen den 6 december 17:00
Patrik Hillborg
Matteus-Pojkarna BK
Söndagen den 20 december 17:00
Per Fernberg
BK Amiki
Söndagen den 27 december 10:00
Per Nyholm Jönsson
Kings Pin BK
Söndagen den 13 december 13:00
Pernilla Arvidsson
Sundbybergs IK
Söndagen den 6 december 17:00
Perry Nylander
DN-Expressens IF
Söndagen den 13 december 10:00
Peter Fredriksson
BK Amiki
Söndagen den 6 december 17:00
Peter Schell
Vendelsö BK
Söndagen den 6 december 17:00
Måndagen den 28 december 19:00
Petra Sandberg Sisth
BK Mistral (n)
Lördagen den 12 december 10:00
Måndagen den 28 december 19:00
Pål Stål
Delta 72
Söndagen den 20 december 17:00
Ralph Ornered
United BC
Söndagen den 6 december 13:00
Robert Myrén
BK Ax
Söndagen den 6 december 17:00
Lördagen den 12 december 10:00
Robert Wikman
Åkeshovs BK
Lördagen den 12 december 13:00
Måndagen den 28 december 19:00
Robin Svanberg
Fyrishof BK
Söndagen den 3 januari 16:00
Robin Syversson
BK Amiki
Söndagen den 13 december 13:00
Roger Andersson
BK Smile (n)
Lördagen den 12 december 13:00
Roger Tocklin
United BC
Söndagen den 6 december 13:00
Roland Nilsson
Vendelsö BK
Söndagen den 27 december 13:00
Rolf Broström
DN-Expressens IF
Söndagen den 27 december 13:00
Rolf Börjesson
Hammarby IF BF
Lördagen den 5 december 10:00
Rolf Jäderdal
Hammarby IF BF
Lördagen den 19 december 10:00
Rolf Kings
Sigma BK
Lördagen den 5 december 10:00
Ronny Rylander
Djurgårdens IF Bowlingförening
Lördagen den 2 januari 10:00
Rose-Marie Malmros
Team Sollentuna
Söndagen den 27 december 10:00
Rune Andersson
Götene BK
Tisdagen den 15 december 20:00
Runo Agerstig
BK Amiki
Söndagen den 27 december 16:00
Sam Lind
Pocket Club
Söndagen den 3 januari 16:00
Sebastian Graveleij
Sundbybergs IK
Lördagen den 12 december 10:00
Stefan Blomquist
Täby BwK
Söndagen den 13 december 10:00
Söndagen den 27 december 13:00
Stefan Fogelström
Åkeshovs BK
Lördagen den 5 december 10:00
Stefan Ohlsson
Team Sollentuna
Söndagen den 3 januari 13:00
Stefan Sandblom
NBC Gullmarsplan BC
Söndagen den 3 januari 13:00
Sten Olsson
BC Pegasus
Söndagen den 6 december 17:00
Stene Andersson
Split Happens BK
Lördagen den 12 december 10:00
Stephan Svensson
S:t Eriks Bowlingförening
Måndagen den 14 december 17:00
Måndagen den 21 december 19:00
Stig Syversson
BK Amiki
Söndagen den 13 december 13:00
Stina Ornered
United BC
Söndagen den 6 december 13:00
Susanne Karlsson
Team Sollentuna
Söndagen den 27 december 13:00
Susanne Wilhelmsson
Tyresö BK
Lördagen den 2 januari 13:00
Sören Eriksson
Farsta Bowlingklubb
Lördagen den 5 december 16:00
Sören Källen
Järnvägarnas Idrotts & FF Hagalund
Lördagen den 5 december 10:00
Tage Hammerman
Pocket Club
Söndagen den 3 januari 16:00
Thomas Andersson
AIK
Lördagen den 5 december 10:00
Söndagen den 20 december 17:00
Thomas Arnestad
Matteus-Pojkarna BK
Söndagen den 6 december 13:00
Söndagen den 6 december 17:00
Måndagen den 28 december 19:00
Thomas Englund
Värtans IK
Söndagen den 20 december 17:00
Thomas Wallgren
Fredrikshof IF BK
Lördagen den 12 december 10:00
Måndagen den 28 december 19:00
Tibor Krauss
Team Södertälje BK
Söndagen den 13 december 13:00
Timmy Andreasson
Sundbybergs IK
Söndagen den 3 januari 13:00
Tobias Ahlberg
Sundbybergs IK
Lördagen den 5 december 16:00
Söndagen den 3 januari 13:00
Tobias Hallberg
Åkeshovs BK
Söndagen den 27 december 10:00
Tomas Lind
BK Ax
Lördagen den 12 december 13:00
Tomas Mohlin
Hammarby IF BF
Lördagen den 5 december 10:00
Söndagen den 3 januari 19:00
Tomas Wogel
Tyresö BK
Söndagen den 13 december 10:00
Tommy Jern
AIK
Söndagen den 6 december 17:00
Tommy Johannesson
Aftonbladets IK
Måndagen den 14 december 17:00
Tommy Nilsson
Sollentuna BwK
Söndagen den 3 januari 16:00
Tony Gibbemark
DN-Expressens IF
Måndagen den 21 december 19:00
Torbjörn Jensen
Fredrikshof IF BK
Lördagen den 12 december 10:00
Måndagen den 28 december 19:00
Torbjörn Östling
Sollentuna BwK
Söndagen den 27 december 16:00
Torsten Gustavsson
BwK Ankaret
Lördagen den 2 januari 10:00
Ulf Jonasson
KK Träff
Lördagen den 5 december 10:00
Ulf Lönngren
BK Ax
Måndagen den 14 december 17:00
Urban Hed
Matteus-Pojkarna BK
Söndagen den 20 december 14:00
Vavva Gimhag
BwK Dax
Lördagen den 2 januari 10:00
Vesa Heinonen
BwK Ankaret
Söndagen den 20 december 17:00
Måndagen den 28 december 19:00
Viktor Linderhjelm
FOC Farsta (n)
Lördagen den 5 december 16:00
Walter Feldhofer
Hammarby IF BF
Lördagen den 5 december 10:00
Wolfgang Palm von Holt
Fredrikshof IF BK
Lördagen den 5 december 16:00
Måndagen den 28 december 19:00
Yngve Olsson
BK Amiki
Lördagen den 2 januari 10:00
Söndagen den 3 januari 13:00
Åke Hofvander
Team Sollentuna
Söndagen den 6 december 17:00
Söndagen den 27 december 10:00
Åke Pettersson
Farsta Bowlingklubb
Lördagen den 12 december 10:00
Åke Törnqvist
Pocket Club
Söndagen den 3 januari 16:00
Åsa Lundström
AIK BK
Söndagen den 13 december 13:00
Åsa Myrén
BK Prime Sthlm
Söndagen den 6 december 17:00
Åsa Wetterlund
Stånga IF
Lördagen den 2 januari 10:00
TOTALT: 256 SPELARE
BÖRSLISTAN AKTUELL SÄSONG
HCP HERR
HCP DAM
50+
60+
70+
UNGDOM
JUNIOR
KLUBBAR
300-SERIER I ST-MÄST
De tio senaste 300-serierna i ST-Mäst visas nedan.
Datum/Tävling
Spelare
2024-05-19
Sjöslaget 2024
Zebastian Söder
AIK BK
2024-04-22
Börjerullen 2024
Robert Collin
Team Sollentuna
2024-03-09
Finalspel - 2023-2024
Alvin Kvarnström
AIK BK
2024-03-08
Finalspel - 2023-2024
Zebastian Söder
AIK BK
2023-11-26
Gullmarsfighten 2023
Mattias Persson
Täby BwK
2023-11-26
Mälarmästerskapet 2023
Elliot Crosby
AIK BK
2023-11-23
Gullmarsfighten 2023
Lars Andersson
Vendelsö BK
2023-11-19
Mälarmästerskapet 2023
Jerry Ekman-Wogel
Stureby BK
2023-11-09
Gullmarsfighten 2023
Robert Myrén
BK Ax
2023-08-05
Skärgårdspokalen 2023
Marcus Tidbeck
Stureby BK