Totala early bird resultat Klockslaget 2015 (Open)

<< Tillbaka              Skriv ut      Export till Excel, välj avgränsare:    
  Namn Klubb   Resultat
6 serier
  Hcp/
ser
  Barometer
poäng
1. Robert Myrén Sigma BK   1473   0   250
2. Dennis Eklund Stureby BK   1433   0   30
3. Cristopher Nybom Åkeshovs BK   1406   0   30
4. Tobias Melin BK Force   1372   0   30
5. Benny Carlsson Stureby BK   1361   0   30
6. Marcus Lundqvist BK Brio   1342   0   30
7. Kristian Hiltunen NBC Gullmarsplan BC   1332   0   30
8. Kjell Isaksson BK Amiki   1292   0   30
9. Rickard Thelander Bålsta BC   1285   0   30
10. Anders Friman Djurgårdens IF Bowlingförening   1283   0   30
11. Tobias Karlsson AIK   1259   0   30
12. Tommy Wendel Stureby BK   1259   0   30
13. Peter Kroner AIK   1257   0   30
14. Filip Thelander Sundbybergs IK   1252   0   30
15. Kent Wenström Bålsta BC   1203   0   30
16. Leo Greverius Sundbybergs IK   1200   0   30
17. Gustavo Layrisse Montiel Sundbybergs IK   1195   0   30
18. Kent Brolin Team X-Bowlers BC   1191   0   30
19. Jesper Gren Bålsta BC   1153   0   30
20. Kim Wikman Bålsta BC   1092   0   30
21. Michael Johansson BK Ax   1078   0   30
22. Alexandros Mavrikakis Sigma BK   1052   0   30
 

BÖRSLISTAN 2020-2021

OPEN
HCP HERR
HCP DAM
50+
60+
70+
UNGDOM
JUNIOR
KLUBBAR

300-SERIER I ST-MÄST

De tio senaste 300-serierna i ST-Mäst visas nedan.

Datum/Tävling Spelare
2020-03-23
Klockslaget 2020
Jimmy Svedlund
BK Runan
2020-03-23
Sista Brandbergsstriken
Malin Brodin
Sundbybergs IK
2020-03-17
Sista Brandbergsstriken
Lars Bergman
Djurgårdens IF Bowlingförening
2020-03-01
Brännkyrkaträffen 2020
Jouko Törnudd
BwK Ankaret
2020-02-13
Täbymästerskapet 2020
Stefan Sandblom
NBC Gullmarsplan BC
2019-12-22
Vinterslanten 2019
Dennis Eklund
Stureby BK
2019-12-21
Vinterslanten 2019
Jerry Ekman-Wogel
Stureby BK
2019-12-19
Höstslanten 2019
Jerry Ekman-Wogel
Stureby BK
2019-11-28
Gullmarsfighten 2019
Anders Öhman
Stureby BK
2019-11-28
Börjerullen 2019
Christer Plahn
Bålsta BC