KLOCKSLAGET 2015

<< Tillbaka

Säsong: ST-Mäst 2015-2016
Arrangeras av: Sundbybergs Bowlinghall
Telefon: 08-29 13 50
E-mail: info@sbgbowling.se
Hemsida: www.sbgbowling.se
Oljeprofil: ABBEY ROAD - 3540 (50 uL)
Länk  
 
Alla anmälda spelare för Klockslaget 2015
 
Early Bird
TOTALA RESULTAT OPEN
TOTALA RESULTAT HCP HERR
TOTALA RESULTAT HCP DAM
TOTALA RESULTAT 50+

Totala resultat
TOTALA RESULTAT OPEN
TOTALA RESULTAT HCP HERR
TOTALA RESULTAT HCP DAM
TOTALA RESULTAT 50+

Early Bird Starter
Tid och datum Lediga platser Resultat
Torsdagen den 12 mars 19:30 Early Bird 3/16 Resultat
Söndagen den 15 mars 17:30 Early Bird Fullt Resultat
Torsdagen den 19 mars 19:30 Early Bird Fullt Resultat
Söndagen den 22 mars 10:30 Early Bird Fullt Resultat
Torsdagen den 26 mars 19:30 Early Bird Fullt Resultat
Onsdagen den 1 april 13:30 Early Bird Fullt Resultat
Skärtorsdag 2 april 10:30 Early Bird Fullt Resultat
Skärtorsdag 2 april 18:00 Early Bird Fullt Resultat
Långfredag 3 april 10:30 Early Bird Fullt Resultat
 
Tid och datum Lediga platser Resultat
Påskdagen den 5 april 10:30 9/16 Resultat
Annandagpåsk den 6 april 10:30 Fullt Resultat
Torsdagen den 9 april 19:30 8/16 Resultat
Söndagen den 12 april 18:30 11/16 Resultat
Torsdagen den 16 april 19:30 4/16 Resultat
Lördagen den 18 april 10:30 6/16 Resultat
Söndagen den 19 april 10:30 Fullt Resultat
Torsdagen den 23 april 18:00 1/16 Resultat
Torsdagen den 23 april 20:30 4/16 Resultat
Fredagen den 24 april 12:00 12/16 Resultat
Fredagen den 24 april 14:30 Sista start. 7/16 Resultat
 
 
 

BÖRSLISTAN 2019-2020

OPEN
HCP HERR
HCP DAM
50+
60+
70+
UNGDOM
JUNIOR
KLUBBAR

300-SERIER I ST-MÄST

De tio senaste 300-serierna i ST-Mäst visas nedan.

Datum/Tävling Spelare
2019-11-28
Gullmarsfighten 2019
Anders Öhman
Stureby BK
2019-11-28
Börjerullen 2019
Christer Plahn
Bålsta BC
2019-11-03
Mälarmästerskapet 2019
Stefan Persson
AIK
2019-10-21
Mälarmästerskapet 2019
Magnus Sjöholm
Fredrikshof IF BK
2019-10-18
Mälarmästerskapet 2019
Robert Collin
Turebergs BwK
2019-10-13
Sjöslaget 2019
Lucas Lindberg
SK Nova
2019-04-21
Klockslaget 2019
Mikael Collinge
Vendelsö BK
2019-04-19
Klockslaget 2019
Daniel Gustafsson
Sundbybergs IK
2019-04-14
Holmenkollen 2019
Jan Ednertz
BK Trol
2019-04-11
Holmenkollen 2019
Joakim Karlsson
Stureby BK